Sylar
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  28 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Jak w temacie przez jakieś 5 minut po odpaleniu silnika w kabinie czuć mocno benzyną z kratek nawiewu później w trakcie jazdy już nie. Zgaszenie silnika i ponowne odpalenie powoduje ponowne pojawienie się zapachu. Pod maską nie czuć benzyny, auto pozostawione na noc nie plami ulicy na kolorowo Jakieś sugestie zanim udam się do warsztatu ?? autko clio 2 1.4 16 v 2001 r

adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  28 kwietnia 2013

auto w gazie ???
miałem tak kiedyś w bmw . przewód paliwowy poszedł i czuć było do momentu aż włączył się na gaz

Sylar
Sylar
  28 kwietnia 2013

benzyna bez gazu Jeśli u mnie też będzie przewód paliwowy jak u Ciebie to ile mam już liczyć że mnie to wyniesie ??

Estos
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  29 kwietnia 2013

a jesli odpalisz auto i staniesz obok niego to tez czuc benzyne wokol samochodu czy nie ?

Sylar
Sylar
  2 maja 2013

Nie czuć na zewnątrz pod maską też nie Wczoraj zrobiłem autem 300 km i też w trasie nic nie było czuć, tylko chwile po zapaleniu silnika

adiluki
adiluki
  3 maja 2013
Sylar
Sylar: benzyna bez gazu Jeśli u mnie też będzie przewód paliwowy jak u Ciebie to ile mam już liczyć że mnie to wyniesie ??

mnie to wyniosło 4 objemki (bo chciałem nowe ) i przewód 2 x po5cm około 10zł .
adiluki
adiluki
  3 maja 2013
Sylar
Sylar: Nie czuć na zewnątrz pod maską też nie

sprawdz pod kanałem czy nie kapie gdzieś benzyna po odpaleniu
Estos
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  4 maja 2013

no dokladnie sprawdz czy gdzies cos nie kapie i zobacz gdzie masz wlot powietrza do kabiny i szukaj w poblizu wyciekow... ja dawniej mialem tak ze jak zatrzymywalem sie gdziekolwiek albo wolno jechalem to w samochodzie strasznie waliło spalonym czymś... bylem przekonany ze klocki sie hajcują, po otwarciu maski zauwazylem dziwny nalot na roznych elementach z tylu komory silnika... okazało się że pękła osłona przegubu, smar przedostał się na rozgrzany tłumik a temperatura i niedaleka odległość od wlotu powietrza do kabiny zrobiła reszte :)

Sylar
Sylar
  6 maja 2013

nic nie kapie i jak mówiłem pod maską nic nie czuć To jeśli to będzie przewód paliwowy to da się przeżyć koszty ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.