WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  22 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Ktoś z forum posiada? auto raczej do jazdy na codzień , myśle o wersji 2 litrowej z konca produkcji najlepiej bez tej słynnej skóry oraz słynnego gazu
przebiegi robie raczej małe, zwykle zamykam sie w 1500km miesiecznie
1.szykować na to 15-20 koła?
2.czy za taka kase lepiej szukać czegos bardziej klasycznego jak w123coupe?
3.jak z ta słynna bezawaryjnoscia mercedesa trapeza w coupe? nie odbiega od innych wersji?

styka51
styka51
  22 kwietnia 2013

Mój facet miał przez rok. Powiem to co wiem ;D
W środku skóra, dużo miejsca z przodu, z tyłu-wiadomka.
Na co dzień trochę lipa, bo paliwa żarło max, ale nie pamiętam jaki to silnik był -,- w każdym razie fajnie się to prowadziło, ściągało spojrzenia innych, szczególnie jak miało opuszczone szyby.
Mój facet dał 12, sprzedał za 14.

Zdjęcie poglądowe:



Wiem, że za dużo nie pomogłam, ale chcialam się pochwalić, że prowadziłam takie cudo :ziober2:

WujekBeton
WujekBeton
  22 kwietnia 2013

Mam :mrgreen:.

1. Można taniej, ale będzie więcej trzeba doinwestować, za egzemplarze w idealnym stanie, a nie, takich nikt nie sprzedaje :D. Nie powiedziane jest, że za 20 tysi kupisz egzemplarz w świetnym stanie, niebity, itd. Ale przedział powyżej 10 tysięcy wskazany.
2. 123 w coupe za tą kasę raczej nie, zależy jaki masz budżet na dalsze utrzymanie.
3. Silniki są takie same jak w zwykłych w124, oczywiście poza dieslami i V8, więc bezawaryjność zależy od konkretnej sztuki.

Dlaczego bez skóry? Jeżeli gaz to tylko i wyłącznie w autach po 1993, silniki wcześniejsze nie lubią gazowania.
Uwierz mi, że 2.0 na tą budę to mało, jazda na co dzień też średnio to widzę. W miarę oszczędne i dynamiczne to 2.2 150KM, ponad 200 polecisz a i w 10 litrach idzie się zmieścić, można też 2.3 ale przedliftowe, a Tobie chodzi o E klase.
Aha, jeszcze jedno, jeżeli chcesz tym jeździć jak normalnym autem, ale mieć je w stanie perfekt to nastaw się jednak na spore wydatki. Każda pierdólka, czy element wyposażenia jeżeli jest do coupe kosztuje 2x tyle co do zwykłego w124 i do tego jest ciężej z dostępnością. Chociaż za 20 koła to możesz trafić dobrą sztukę.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  22 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego bez skóry?

niespecjalnie lubię skórę zwłaszcza taka która ma w najlepszym wypadku z 15 lat
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, jeszcze jedno, jeżeli chcesz tym jeździć jak normalnym autem, ale mieć je w stanie perfekt to nastaw się jednak na spore wydatki. Każda pierdólka, czy element wyposażenia jeżeli jest do coupe kosztuje 2x tyle co do zwykłego w124 i do tego jest ciężej z dostępnością. Chociaż za 20 koła to możesz trafić dobrą sztukę.

dużych przebiegów nie robie raczej. ma wypasie tez niespecjalnie mi zalezy, auto podoba mi sie po prostu wizualnie a wyposażenie dodatkowe to tam wiesz, moze być nawet "golas" mi to nie przeszkadza bo w rolce e10 nawet wspomagania nie mam i jakos tam sobie daje rade
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  23 kwietnia 2013

sugerowanie ze masz prawko
sugerowanie ze cie stac na takie auto
smiecham z trola

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  23 kwietnia 2013

3/10 bo niepewien czy troll

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  23 kwietnia 2013
http://www.wyszukanesamochody.pl/
pozdrawiam
MajsterXkrupniok
Posty: 134 (po ~88 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  23 kwietnia 2013

zal parchac meska gazem d83ddc89

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  23 kwietnia 2013

Albo rozmowa na temat, przede wszystkim kulturalna, albo zamykam temat.

Pozdrawiam

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
mlodystopro
mlodystopro
  23 kwietnia 2013
MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok: zal parchac meska gazem


zgadzam się całkowicie.
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  24 kwietnia 2013
Uotr
Uotr: Albo rozmowa na temat, przede wszystkim kulturalna, albo zamykam temat.


Grozi nam ,nie ładnie !!!

Konto usunięte
Konto usunięte: auto raczej do jazdy na codzień , myśle o wersji 2 litrowej

u nas jakiś laps ma coś takiego .Ale z tego co wiem to trafił na trupa ,ładuje kasę i nie widać końca

Ale tak to ładny wózek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.