MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 kwietnia 2013 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:

Autokrata.pl przedstawiło TOP 10 najdziwniejszych motoryzacyjnych akcesorii, wielu z nich nie widziałam, niektóre mnie rozbawiły, jednak każde uważam za KICZ.

Zobaczcie sami !





















Q: I co Wy na to ? Któryś gadzet Wam sie podoba ? A może jakiś macie w swoim samochodzie ?
Q: Najmniej bezsensowna wydaje sie być ta opaska, która cholera wie jak ale 'wyczuwa zmęczenie u kierowcy, wtedy wyje alarm i wibruje. Hm. Auta nie szpeci, ale czy faktycznie może komuś pomóc ?
Q: Co Wy byście dodali do listy kiczowatych akcesorii samochodowych ? Na pewno spotykacie się z paskudnym ''tjuningiem''. Wymiencie, mile widziane zdjęcia ;D.

Ja bym dodała spojlery, które często szpecą auto, z którego korzystamy codziennie (nie piszę o autach wyścigowych, gdzie taka rzecz ma praktyczne zastosowanie oczywiście).
Dodatkowo pluszowe kości zawieszane na lusterko, albo płyty cd, o których krążyły legendy, że sprawiają, że radar zdjęcia nie zrobi w przypadku przekroczenia prędkości ;D.
O i ostatnio widziałam kolorowe, migające diody montowane w feldze, też paskudne.

Q: Które Waszym zdaniem marki są najbardziej niszczone przez miłośników takich gadzetów ?
Q: Jaki typ ludzi gustuje w motoryzacyjnym kiczu ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  21 kwietnia 2013

co tu robi 3 i 8, to fajne gadżety :D:D

WujekBeton
WujekBeton
  21 kwietnia 2013

Dla mnie zbędnym gadżetem jest nawet podstawka pod kubek :D, samochód to ma być samochód, a nie świecąca choinka. Chcesz się z tłumu wyróżnić to kup sobie dobrą felgę :D.

raugi to, że podobają się Tobie nie znaczy, że są fajne.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 kwietnia 2013
raugi
raugi: co tu robi 3 i 8, to fajne gadżety :D:


No proszę Cię ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie zbędnym gadżetem jest nawet podstawka pod kubek


A mi by się kurdę przydała, oczywiście ukryta pod radiem np. Lubię colę z puszki, a średnio bym ją trzymała między nogami stale :rotfl:. Nawet mam miejsce własnie pod radiem, ale nie mam pojęcia z jakiej strony ugryźć by sobie skombinować takową, która będzie pasowała.
:ziober2:
Avatar użytkownika LexussLexuss
Posty: 74 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  21 kwietnia 2013

7 zajefajna :) przydała by sie nie raz zeby inni nie musieli tylko domyslać się co o nich myślę ale i wiedzieli :D
\

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  22 kwietnia 2013

Z rzęskami to można sobie żarty zrobić tak samo jak przyczepia sie puszki za autem :>

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
styka51
styka51
  22 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: I co Wy na to ? Któryś gadzet Wam sie podoba ? A może jakiś macie w swoim samochodzie ?


Ja mam choinkę zapachową :zabawa: Nic mi się nie podoba i nic bym ni dała z tego do mojego autka.
MaqdaIena
MaqdaIena: O i ostatnio widziałam kolorowe, migające diody montowane w feldze, też paskudne.

Mój facet jak miał golfa II, to jakieś 7 lat temu takie diody miał :zabawa: Mandat za to dostał i się skończyło :D I jeszcze jakieś niebieskie miał...Gdzieś nawet fotkę miałam, ogólnie nocą fajnie wyglądało;p
WujekBeton
WujekBeton
  22 kwietnia 2013

Teoretycznie, nie możesz mieć nawet żarówek w pozycyjnych o niebieskiej bańce.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 kwietnia 2013
Lexuss
Lexuss: przydała by sie nie raz zeby inni nie musieli tylko domyslać się co o nich myślę ale i wiedzieli :


Każdy kto jedzie za Tobą ma się fakać ? ;D.
Nie wiem w jakich momentach się to zapala, działa jak światła stopu ? Czy może załącza kierowca kiedy wyprzedzi kogoś, kto go wkurzył ?;D.

Ela
Ela: Z rzęskami to można sobie żarty zrobić tak samo jak przyczepia sie puszki za autem :


Widziałam kiedyś Matiza z rzęsami, wzrok na dłużej zatrzymałam ale nie z rozbawienia ale zaskoczenia połączanego z zażenowaniem ;D.

styka51
styka51: Ja mam choinkę zapachową Nic mi się nie podoba i nic bym ni dała z tego do mojego autk


Taką standardową ?;D.
Podbijam, wszystko z top jest strasznie kiczowate ;D.

styka51
styka51: Mój facet jak miał golfa II, to jakieś 7 lat temu takie diody miał Mandat za to dostał i się skończyło :D I jeszcze jakieś niebieskie miał...Gdzieś nawet fotkę miałam, ogólnie nocą fajnie wyglądało;p


Ja lubię kolorowa światełka, ale tylko na choince ;D.
Mam kumpla, który również miał w Golfie IV podświetlane na niebiesko podwozie, kolor światła ładny i tylko tyle ;D.
:ziober2:
styka51
styka51
  22 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Taką standardową ?;D. Podbijam, wszystko z top jest strasznie kiczowate ;D.

Taką najzwyklejszą:

:ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Mam kumpla, który również miał w Golfie IV podświetlane na niebiesko podwozie, kolor światła ładny i tylko tyle ;D.

No fajnie to wyglądało :D Ale ja tylko na zdjęciach widziałam, bo się nie interesowałam wtedy chłopcami ;p
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 kwietnia 2013
styka51
styka51: Taką najzwyklejszą


A ja ostatnio kupiłam zapach w biedronce, czarny, boski jest :ziober2:.

styka51
styka51: No fajnie to wyglądało :D Ale ja tylko na zdjęciach widziałam, bo się nie interesowałam wtedy chłopcami ;


Aaaa, grzeczna młodociana Styka zatem :mrgreen:.
:ziober2:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  22 kwietnia 2013

Taki fakolec by mi się przydał :rotfl:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  23 kwietnia 2013

jaja fajne bym kupil ale mam nisko zawieszona fure by sie obijały o asfalt :rotfl:

styka51
styka51
  23 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A ja ostatnio kupiłam zapach w biedronce, czarny, boski jest .


Ja mam zielone jabłuszko, ale już się wypachniło ;C I musze zainwestować w coś bardziej trwałego. Jakiegoś Ambi Pura czy kadzidełka sobie wstawię :lol:
MaqdaIena
MaqdaIena: Aaaa, grzeczna młodociana Styka zatem .


Tak, dokładnie, tak :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.