ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009 (pierwszy post)

Jaki wynik meczu typujecie ?

Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy oprócz ligi w USA ma jakieś wyniki ?

Czy Smuda, oprócz Polskiej Ekstraklasy ma jakieś wyniki?:>
Akurat Nowak poza prowadzeniem klubów w MLS, ma doświadczenie z kadrą.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś zawodnicy w polskich zespołach czy to ligowych czy narodowych grali i mieli trochę inne cele, teraz są to tylko ludzie łapczywi na kasę bez ambicji, w większości ;p

Żyjesz starymi czasami? Normalne jest, że Roger, Obraniak czy Smolarek nie grają z miłości do Polski.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w zasadzie go nie bronię, przecież po prostu uważam że się na selekcjonera nadaje ;p

Ale nadal nie wytłumaczyłeś dlaczego, albo twoje argumenty do mnie nie docierają.
Już nawet Janas byłby lepszym kandydatem..

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne swoje uprawnienia trenerskie za masło babci ze wsi kupił ;( Jeśli do sukcesu w sezonie ligowym potrzeba zgranej paki, to może by tak Real Madryt pieniędzy w trenera nie inwestował a dał je swym gwiazdom co by więcej motywacji mięli ? ;(

Po co prowokujesz pisząc kompletne bzdury? Smuda jest dobrym motywatorem oraz specjalistą od przygotowania fizycznego. W całym przekroju to przeciętny trenerem.
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: oraz specjalistą od przygotowania fizycznego

Taki z niego specjalista, że albo zajedzie zespół na początek rundy, albo na koniec;)
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc każdego z nas jest podobna :P

Jeśli mentalność każdego z nas podobna jest to ja za 4 lata mogę być Prezesem PZPN :rotfl:
Nie mamy podobnej mentalności, na pewno nie ma jej w 22 osobowych składach

Konto usunięte
Konto usunięte: Krytykujmy go za to, że zaprzepaścił szansę na osiągnięcie czegoś jeszcze lepszego niż osiągnął.

zwycięstwo w podwórkowych rozgrywkach jest raczej i tak rankingowo słabsze

Konto usunięte
Konto usunięte: ale z Udinese dał ciała ;)

Dał ciała, każdy to wie, jak dla mnie to była wina za słabej ławki i małego ogrania z pucharami

Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy wiesz czym są sławne smudowskie góry (obozy w Szklarskiej Porębie), i "schody" ? :) Bo jak nie to nie ma co tutaj tego wątku rozszerzać ;P

Znam annały treningów smudowskich lepiej niż Ci się wydaje, zresztą sam jestem pod okiem trenera i wiem na co może sobie taki Smuda pozwolić a na co nie ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, będzie komu biegać. Tylko, że po miesiącu, dwóch orgazmy padną i to co oglądaliśmy z Czechami wyda się tempem iście sprinterskim. Nie widziałeś spotkań Lech od kwietnia do końca zeszłego sezonu ?

widziałem, wiem tez na przykład jak przez lata swej gry ćwiczył Nedved, dostawał niezłą dawkę treningu podstawowego, po czym sam biegał. I nie było to zabójcze dla niego :mrgreen: Co więcej, przez sezon ładnie sobie radził na lewej flance ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Dałbyś sobie uciąć rękę, że Gerrard po wręcz masochistycznych biegach po Szlarskiej Porębie grałby dalej olśniewająco ?

to zależy tylko od zdolności samego Stevena ale wierzę, że jest bardziej przygotowany do gry niż taki Paweł Brożek, gwiazda naszej ligi

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla kibiców chyba od zawszę, ale ja się mogę nie znać ;) I nie mówimy tutaj o jakiejś abstrakcji typu "Zdobycie pucharu UEFA", ale o dotarciu do 1/8 finału. Za 5-10 lat mało kto będzie o tym pamiętał. Jest taka stara sportowa maksyma, która mówi, że pamięta się tylko mistrzów. Tych co zajęli pozostałe miejsca już nie.

w dzisiejszych realiach i przy dzisiejszym poziomie naszej ligi raczej już nie
Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki z niego specjalista, że albo zajedzie zespół na początek rundy, albo na koniec;)

Jednak w przekroju sezonu zespół zawsze przyciska pod koniec meczu, drogi moderatorku.

Konto usunięte
Konto usunięte: zwycięstwo w podwórkowych rozgrywkach jest raczej i tak rankingowo słabsze

Jednak zaprzepaścił okazję wyprzedzenia Legii w tabeli, a wiadomo jak "Pyry" są przeczulone na temat Legii. A nie zapominajmy, że w Pucharze UEFA Lech nie zagrał tylko dlatego, że Dyskobolia wycofała się z gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet

Z drugiej strony inny kat- Petrescu zdobył mistrzostwo z .. Uniereą Urziceni. Moim zdaniem metod szkoleniowych nie zmienił..
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Czy Smuda, oprócz Polskiej Ekstraklasy ma jakieś wyniki?:>

przynajmniej ma jakieś doświadczenie z niemieckiej ligi ;p

Neeveer
Neeveer: Żyjesz starymi czasami?

to było dla porównania nie z sentymentu ;p

Neeveer
Neeveer: Normalne jest, że Roger, Obraniak czy Smolarek nie grają z miłości do Polski.

Smolarek to akurat zły przykład :tak:
ale ja raczej nie o przywiązaniu do kraju pisałem ;p

Neeveer
Neeveer: Ale nadal nie wytłumaczyłeś dlaczego, albo twoje argumenty do mnie nie docierają. Już nawet Janas byłby lepszym kandydatem..

nie docierają, bo razem z Wojtkiem ustaliliście, że lepszy jest Nowak, tez nie usłyszałem argumentu czemu On ? :rotfl:
Janas to dokonały kandydat, człowiek lasu i wielki pan obrażalski (wspominam tu o Tomaszu Frankowskim)

Neeveer
Neeveer: Po co prowokujesz pisząc kompletne bzdury?

n ie znasz się na ironii, a szkoda ;(

Neeveer
Neeveer: Smuda jest dobrym motywatorem oraz specjalistą od przygotowania fizycznego.

a czego potrzeba reprezentantom jak nie motywacji, dobrej taktyki i przygotowania fizycznego, trener raczej na spotkaniach reprezentacji już ich nie uczy, wskazuje tylko jaki mają przed sobą plan, zadanie, wybiera zawodników na poszczególne pozycje. Nie wypracowuje w nich umiejętności, może je tylko rozwijać ;p

Neeveer
Neeveer: W całym przekroju to przeciętny trenerem.

to już twoje zdanie
koraspl
koraspl
  15 października 2009

W takich chwilach dopiero docenia sie taki "sukces" jak awans do Mundialu.Prawde mowiac to i tak bardzo dlugo ta nasza reprezentacja trzymala sie w miare i byla takim ostatnim bastionem pilki noznej w Polsce.Teraz rowniez ten bastion upadl
Nasza grupa byla chyba najslabsza grupa w eliminacjach pod wzgledem poziomu prezentowanego przez wszystkie reprezentacje.Pod wzgledem czystko pilkarskim powiedzialbym ze ta grupa wygladala wrecz tragicznie.Gdybysmy zaprezentowali poziom z Eliminacji za czasow Engela,Krola Beenhakkera czy nawet Janasa to awans z tej grupy bylby zapewniony w polowie eliminacji.
Zauwazylem jeszcze cos interesujacego.Gdy nasza reprezentacje sponsoruje Nike to gramy zawsze totalna kaszanke.Widzicie znalazlem winnego.Juz wszystko jasne...:D

WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli mentalność każdego z nas podobna jest to ja za 4 lata mogę być Prezesem PZPN Nie mamy podobnej mentalności, na pewno nie ma jej w 22 osobowych składach

Nie kontynuujmy tego wątku, który zjedzie na nudną dla większości osób dyskusję socjologiczno historiograficzną :P

Konto usunięte
Konto usunięte: zwycięstwo w podwórkowych rozgrywkach jest raczej i tak rankingowo słabsze

To gadanie typowe dla kibica sukcesu, który jakimś zespołem interesuje się tylko kiedy ten jest pokazywany w telewizji. Spytam się inaczej. Czy uważasz, że dla przeciętnego kibica w Poznaniu ważniejsze było zdobycie tych dodatkowych 50 punktów do rankingu, niż zdobycie pierwszego od 16 lat mistrzostwa i pokonaniu Wisły i Legii ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Znam annały treningów smudowskich lepiej niż Ci się wydaje, zresztą sam jestem pod okiem trenera i wiem na co może sobie taki Smuda pozwolić a na co nie ;p

Skoro wiesz to co się wykłócasz, że Smuda ma dobre metody treningowe :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: widziałem, wiem tez na przykład jak przez lata swej gry ćwiczył Nedved, dostawał niezłą dawkę treningu podstawowego, po czym sam biegał. I nie było to zabójcze dla niego Co więcej, przez sezon ładnie sobie radził na lewej flance ;p

Czy jeśli mój syn zacznie biegać od 2 roku życia to będzie zapierdzielał na bieżni jak Bolt ? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: w dzisiejszych realiach i przy dzisiejszym poziomie naszej ligi raczej już nie

O zeszłorocznej przygodzie Lecha w europejskich pucharach za kilka lat będziemy tylko pamiętać w samym Poznaniu. Przeciętnego Kowalskiego będzie to latać koło tyłka. Chyba, że do tego czasu żadna nasza drużyna tego nie osiągnie to wtedy będzie się do spotkań w Udine wracać.
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Jednak zaprzepaścił okazję wyprzedzenia Legii w tabeli, a wiadomo jak "Pyry" są przeczulone na temat Legii.

i to jest głupie kibicowskie podejście, rywali powinno się szanować a nie być wrogo nastawionym :ziober2:
co nie zmienia dalej faktu, że wyprzedzenie Legii jest mniejszą rangą niż dojście tak daleko w pucharze Uefa ;)

Neeveer
Neeveer: A nie zapominajmy, że w Pucharze UEFA Lech nie zagrał tylko dlatego, że Dyskobolia wycofała się z gry.

faktycznie ale swoje zrobili ;)

Neeveer
Neeveer: Moim zdaniem metod szkoleniowych nie zmienił..

zmienił tylko piłkarzy z nieudaczników na lepszych, łaknących treningów i mogących coś na nich zrobić. Nasi piłkarze chcieliby robiąc minimum na treningach osiągać maksimum na boisku ale to w parze ze sobą nie idzie
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Jednak w przekroju sezonu zespół zawsze przyciska pod koniec meczu, drogi moderatorku.

W przekroju całego zeszłego sezonu widać jak wielką szansę zaprzepaścił nam Smuda i w jak frajerski sposób przegrał mistrzostwo. Nie oszukujmy się, to bardziej my przegraliśmy niż Wisła wygrała. A przyczyną było właśnie to co działo się w czasie zimowej przerwy ;)

Neeveer
Neeveer: Z drugiej strony inny kat- Petrescu zdobył mistrzostwo z .. Uniereą Urziceni. Moim zdaniem metod szkoleniowych nie zmienił..

Ty naprawdę wierzysz, że Petrescu wygrał mistrzostwo w uczciwej, sportowej walce ;) ?
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kontynuujmy tego wątku, który zjedzie na nudną dla większości osób dyskusję socjologiczno historiograficzną :P

być może, bo pójdę po książki z psychologii sportu i zacznę z nich cytować ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: To gadanie typowe dla kibica sukcesu, który jakimś zespołem interesuje się tylko kiedy ten jest pokazywany w telewizji.

nie jestem kibicem Lecha Poznań, wolę Jagiellonię jeśli miałbym kibicować jakiemuś polskiemu klubowi ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważasz, że dla przeciętnego kibica w Poznaniu ważniejsze było zdobycie tych dodatkowych 50 punktów do rankingu, niż zdobycie pierwszego od 16 lat mistrzostwa i pokonaniu Wisły i Legii ?

Dla przeciętnego kibica w Poznaniu pewnie tak, ale przeciętnemu kibicowi nie trzeba wiele. Ostatnie dni pokazały również, że parę rzutów roźnych i wolnych dobrze na przyszłe wyniki w kadrze rokuje :lol: Wypowiedz się tak przy autorytetach to Cię wyśmieją ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro wiesz to co się wykłócasz, że Smuda ma dobre metody treningowe

przemęczał ich ale to wcale nie były złe metody treningowe, takie powinny być dla leni tylko w odpowiednich dawkach :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jeśli mój syn zacznie biegać od 2 roku życia to będzie zapierdzielał na bieżni jak Bolt ? :P

W wieku 2 lat Twój syn powinien zacząć dobrze chodzić, potem pomalutku zacząć biegać i wpajać się powinno zwykłe kroczki ;P
Bolt jako że jest czarnoskóry jest do tego lepiej uwarunkowany genetycznie i bierze coś co mu niezłego kopa daje :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: O zeszłorocznej przygodzie Lecha w europejskich pucharach za kilka lat będziemy tylko pamiętać w samym Poznaniu. Przeciętnego Kowalskiego będzie to latać koło tyłka. Chyba, że do tego czasu żadna nasza drużyna tego nie osiągnie to wtedy będzie się do spotkań w Udine wracać.

przeciętni kibice w ogóle mało pamiętają ;P
Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty naprawdę wierzysz, że Petrescu wygrał mistrzostwo w uczciwej, sportowej walce ;) ?

Nie interesuję się ligą rumuńską, jednak wierzę w uczciwość tejże ligi.

Konto usunięte
Konto usunięte: W przekroju całego zeszłego sezonu widać jak wielką szansę zaprzepaścił nam Smuda i w jak frajerski sposób przegrał mistrzostwo. Nie oszukujmy się, to bardziej my przegraliśmy niż Wisła wygrała. A przyczyną było właśnie to co działo się w czasie zimowej przerwy ;)

Masz rację pamiętam ten obóz w Szklarskiej Porębie, oraz brak wzmocnień z prawdziwego zdarzenia. A to co piszesz, tylko podkreśla moją tezę, że Smuda na selekcjonera się nie nadaję.

Gramy więc do tej samej bramki.
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem kibicem Lecha Poznań, wolę Jagiellonię jeśli miałbym kibicować jakiemuś polskiemu klubowi ;p

W takim razie zakończmy tutaj ten wątek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypowiedz się tak przy autorytetach to Cię wyśmieją ;p

I miałby to gdzieś, bo nie ma czegoś takiego jak autorytet nie podlegający krytyce. Chyba, że w religii. A futbol ją mimo wszystko nie jest :P

Konto usunięte
Konto usunięte: takie powinny być dla leni tylko w odpowiednich dawkach

Czyli Smuda nie zna się na rzeczy :ziober2: Znowu mi rację przyznajesz ;P

Neeveer
Neeveer: Nie interesuję się ligą rumuńską, jednak wierzę w uczciwość tejże ligi.



Neeveer
Neeveer: A to co piszesz, tylko podkreśla moją tezę, że Smuda na selekcjonera się nie nadaję.

Ale ja to wiem miśku :*
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie zakończmy tutaj ten wątek.

to po co ten sezonowiec ?

Konto usunięte
Konto usunięte: I miałby to gdzieś, bo nie ma czegoś takiego jak autorytet nie podlegający krytyce. Chyba, że w religii. A futbol ją mimo wszystko nie jest :P

chodziło mi o znawcę no, prawdziwego znawcę ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli Smuda nie zna się na rzeczy Znowu mi rację przyznajesz ;P

nie powiedziałem, że się nie zna, przyznałem tylko rację, że na takich "sportowwcach" czegoś takiego się nie robi :ziober2:
to nie jest klasa mistrzowska to są kopacze z polskiej ligi :rotfl:
Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja to wiem miśku :*

Ohh słodki gumisiu.

Konto usunięte
Konto usunięte: to po co ten sezonowiec ?

FRANEK SMUDA, CZYNI CUDA !

Nie mogę się powstrzymać. Patrzcie co znalazłem na fotce, na stronie głównej.
http://www.fotka.pl/albumy/samsung2426/1,Ja/34859972,,1255627073#foto
krzychu7818
krzychu7818
  16 października 2009

a w rankingu FIFA spadek o 20 miejsc :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.