ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009 (pierwszy post)

Jaki wynik meczu typujecie ?

tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Golik, Handżic

o ile się nie mylę to zostali oni zatrudnieni na wiosnę, faktycznie mało grali, nie znasz wszystkich przyczyn nie brania ich pod uwagę przy ustalaniu składu

Konto usunięte
Konto usunięte: Queto? Ile oni szans dostali za Smudy? Może tylko Queto od czasu do czasu grał.

dostawał szansę ale nie za bardzo odnajdywał się w składzie jak wychodził, nie przekonywał ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś buduje wśród Polaków mit Smudy, tak jak przez długi czas budowano mit Leo

Być może Leo był dobry tylko jeśli chodzi o holenderskie zespoły i Real Madryt, dla tak wielkiego zespołu jak nasz nie był godzien nic wskazać :and:
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: , 14 listopada grają rewanż z Nowa Zelandią

Wszyscy za Bahrajnem :rock:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile się nie mylę to zostali oni zatrudnieni na wiosnę, faktycznie mało grali, nie znasz wszystkich przyczyn nie brania ich pod uwagę przy ustalaniu składu


jakie by nie były przyczyny, to takie zachowanie jak nie danie im żadnej szansy, przy ciągłym powtarzaniu, że nie ma się dość dużej kadry, było strzałem samobójczym dla trenera i na pewno nie wpływało mobilizująco na zespół.
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można myśleć, że były kapitan kadry w której rozegrał 20 spotkań i przez wiele lat grał w polskich zespołach może nie znać mentalności naszych zawodników ? :P

A czy on nie przebywa teraz w stanach, nie nastapiła już zmiana pokoleń w kadrach ?

Konto usunięte
Konto usunięte: A po kiego miał zdobywać vicemistrzostwo skoro cel miał prosty. Mistrzostwo. I to w jaki frajerski sposób zaprzepaścił tę szansę ostatniej wiosny, oraz atmosfera w jakiej się żegnał z zespołem jak dla mnie eliminuje go jako kandydata do objęcia kadry. Wybór równie trafny jak Majewski. I raz jeszcze powtórzę. Smuda w Lechu nie osiągnął sukcesu, to jakaś kpina, że ktoś sądzi inaczej.

Tak lepszy jest nawet Skorża, który przegrywa w tym sezonie z Levadią Tallin :tak:
Jego zespół zaistniał w europejskich pucharach, zrobił coś czego przez parę lat nie mieliśmy ;p
krzychu7818
krzychu7818
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy za Bahrajnem


ja tam jestem za Nowa Zelandią :rock:

tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie by nie były przyczyny, to takie zachowanie jak nie danie im żadnej szansy

widocznie nie byli przekonywujący na treningach, nie możliwe żeby taki trener nie chciał mieć dwóch asów w rękawie, zresztą powinieneś wiedzieć, że w sprawie transferów nasi trenerzy mają do powiedzenia niewiele ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno nie wpływało mobilizująco na zespół.

jak pochwały czy negatywne komentarze wobec dwóch nie stanowiących monolitu drużyny zawodników przynoszą mobilizację lub jej brak ? :lol:
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy on nie przebywa teraz w stanach, nie nastapiła już zmiana pokoleń w kadrach ?

Czy człowiek żyjący za granicą państwa traci wartości, które wchłonął w swojej ojczyźnie. Czy jak pojedziesz na kilka lat do Anglii to po powrocie będziesz wpierniczać na potęgę pudding i gin z tonikiem ? Mentalności się nie traci. Zresztą, kiedy przestał grywać w kadrze, co akurat doskonale pamiętam, nasi skórokopy grali tak przeciętnie jak teraz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jego zespół zaistniał w europejskich pucharach, zrobił coś czego przez parę lat nie mieliśmy ;p

A kiedy była olbrzymia szansa zaistnienia jeszcze lepiej to nie trafił z taktyką, zamęczył zespół tradycyjnym bieganiem po górach przez co później zespół stracił szansę na mistrzostwo.
Gdybym miał do wyboru mistrzostwo w ubiegłym sezonie, albo porażka już w pierwszym spotkaniu w UEFA Cup z Azerami zdecydowanie wolałbym to pierwsze.
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam jestem za Nowa Zelandią

Myślisz, że niczym rugbyści przed spotkaniem odstawialiby "Haka" ? :lol2:
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy człowiek żyjący za granicą państwa traci wartości, które wchłonął w swojej ojczyźnie. Czy jak pojedziesz na kilka lat do Anglii to po powrocie będziesz wpierniczać na potęgę pudding i gin z tonikiem ? Mentalności się nie traci.

ja piszę o mentalności i toku rozumowania naszych piłkarzy nie jego ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: A kiedy była olbrzymia szansa zaistnienia jeszcze lepiej to nie trafił z taktyką,

tak, krytykujmy go za to, że nie zdobył pucharu Uefa od razu

Konto usunięte
Konto usunięte: zamęczył zespół tradycyjnym bieganiem po górach przez co później zespół stracił szansę na mistrzostwo.

Słyszałem już to, podobno nasi nie nadają się do mocnych treningów i biegania :ninja:
może lepiej zajeździć leni i wziąć tylko tych o stalowych i ogromnych płucach ?
Przynajmniej będzie komu biegać, nie tak jak na meczu z Czechami ciągłe stanie na murawie :tak:

Dlaczego tacy Anglicy mają zespoły w których piłkarze zapieprzają aż miło ?
Samo z siebie to się bierze, czy z ostrych treningów, na których nikt się nie oszczędza ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym miał do wyboru mistrzostwo w ubiegłym sezonie, albo porażka już w pierwszym spotkaniu w UEFA Cup z Azerami zdecydowanie wolałbym to pierwsze.

A od kiedy mistrzostwo polski jest ważniejsze od europejskich pucharów ?
krzychu7818
krzychu7818
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że niczym rugbyści przed spotkaniem odstawialiby "Haka" ?


:nie: , w sobotę na eurosport2 transmitowali pierwszy mecz barażowy , w przeciwieństwie do rugbystów , piłkarze nowozelandzcy mają białe stroje
Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może tylko Queto od czasu do czasu grał.

Jego nazywał peruwiańskim Robinho :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo jak Ty o tym, że Nowak jest idealnym kandydatem na stanowisko trenera ;p

A dlaczego nie jest? To człowiek sukcesu, nie zamieszany w polskim bagienku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż to. Poziom sodówki osiągnął level krytyczny. Małecki był antybohaterem spotkania młodzieżówki z Holandią. Nie tylko przez wyrwanie piłki z ręki koledze i zmarnowanie karnego. Sam Zamilski uznał, że zawiódł na całej linii. Więc w moim odczuciu jest on w tej połówce która do dorosłej kadry się nie nadaje.

Hmmm.. Ale on w wywiadach przypominał, że jest trudnym dzieckiem. Podobno został alkoholikiem w bardzo młodym wieku.,

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś buduje wśród Polaków mit Smudy, tak jak przez długi czas budowano mit Leo

Nie rozumiem go kompletnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: To dziwne, bo tutaj Zamilski mu dawał rekomendacje, a jak mu mówił, że Krychowiak się nie nadaje, to i tak go powoływał.

Nie rozumiem sytuacji Krychowiaka, ale z tego co wiem był on powoływany ostatnio awaryjnie. Moim zdaniem z młodych piłkarzy bardziej zasłużył Janota.

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy on nie przebywa teraz w stanach, nie nastapiła już zmiana pokoleń w kadrach ?

O czym ty gadasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: tibauld

Po co bronisz Smudy? Ja pamiętam czasy Widzewa z lat 96. Smuda miał zwyczajnie bardzo dobrą pakę, nigdy nie był rewelacyjnym trenerem. A z pewnością nie będzie takim selekcjonerem.
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja piszę o mentalności i toku rozumowania naszych piłkarzy nie jego ;P

Schodzimy trochę już na socjologię, albo psychologię tłumu, ale mentalność narodu, a więc każdego z nas jest podobna :P

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, krytykujmy go za to, że nie zdobył pucharu Uefa od razu

Nie. Krytykujmy go za to, że zaprzepaścił szansę na osiągnięcie czegoś jeszcze lepszego niż osiągnął. Oddajmy cesarzowi co cesarskie, zrobił wielką rzecz w pucharach, ale z Udinese dał ciała ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem już to, podobno nasi nie nadają się do mocnych treningów i biegania może lepiej zajeździć leni i wziąć tylko tych o stalowych i ogromnych płucach ?

Tak bez zbędnej napinki, ale czy wiesz czym są sławne smudowskie góry (obozy w Szklarskiej Porębie), i "schody" ? :) Bo jak nie to nie ma co tutaj tego wątku rozszerzać ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej będzie komu biegać, nie tak jak na meczu z Czechami ciągłe stanie na murawie

Tak, będzie komu biegać. Tylko, że po miesiącu, dwóch orgazmy padną i to co oglądaliśmy z Czechami wyda się tempem iście sprinterskim. Nie widziałeś spotkań Lech od kwietnia do końca zeszłego sezonu ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Samo z siebie to się bierze, czy z ostrych treningów, na których nikt się nie oszczędza ?

Nie przesadzajmy. Smuda nie ma takiego warsztatu jak trenerzy w PL. A i metody treningowe są inne. Dałbyś sobie uciąć rękę, że Gerrard po wręcz masochistycznych biegach po Szlarskiej Porębie grałby dalej olśniewająco ?

Konto usunięte
Konto usunięte: A od kiedy mistrzostwo polski jest ważniejsze od europejskich pucharów ?

Dla kibiców chyba od zawszę, ale ja się mogę nie znać ;) I nie mówimy tutaj o jakiejś abstrakcji typu "Zdobycie pucharu UEFA", ale o dotarciu do 1/8 finału. Za 5-10 lat mało kto będzie o tym pamiętał. Jest taka stara sportowa maksyma, która mówi, że pamięta się tylko mistrzów. Tych co zajęli pozostałe miejsca już nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: , w sobotę na eurosport2 transmitowali pierwszy mecz barażowy , w przeciwieństwie do rugbystów , piłkarze nowozelandzcy mają białe stroje

Łe to niefajnie.
Jednak Bahrajn...chyba jeszcze większy kopciuszek piłkarski niż Nowa Zelandia. W takim razie trzymam za Arabami :P
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: nie zamieszany w polskim bagienku.

Takie zdanie też jest dla mnie trochę śmieszne. Akurat grał on w kadrze, czy choćby w naszej lidze w latach kiedy przekręty z "Piłkarskiej Pokera" były na porządku dziennym. Tylko po prostu dzisiaj nikt nic na niego nie znalazł.

Neeveer
Neeveer: Hmmm.. Ale on w wywiadach przypominał, że jest trudnym dzieckiem. Podobno został alkoholikiem w bardzo młodym wieku.,

I czy mam mu z tego powodu współczuć i wybaczać gadanie takich pierdół jak dzisiaj ?
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: A dlaczego nie jest?

czy oprócz ligi w USA ma jakieś wyniki ? :nie:

Neeveer
Neeveer: nie zamieszany w polskim bagienku.

polskie bagienko z nim czy bez samo nie wyschnie :tak:
poprzedni trener też miał niewiele z nim wspólnego zanim pracy nie zaczął ;p

Neeveer
Neeveer: O czym ty gadasz?

kiedyś zawodnicy w polskich zespołach czy to ligowych czy narodowych grali i mieli trochę inne cele, teraz są to tylko ludzie łapczywi na kasę bez ambicji, w większości ;p

Neeveer
Neeveer: Po co bronisz Smudy?

ja w zasadzie go nie bronię, przecież po prostu uważam że się na selekcjonera nadaje ;p

Neeveer
Neeveer: Ja pamiętam czasy Widzewa z lat 96. Smuda miał zwyczajnie bardzo dobrą pakę, nigdy nie był rewelacyjnym trenerem. A z pewnością nie będzie takim selekcjonerem.

Zapewne swoje uprawnienia trenerskie za masło babci ze wsi kupił ;(
Jeśli do sukcesu w sezonie ligowym potrzeba zgranej paki, to może by tak Real Madryt pieniędzy w trenera nie inwestował a dał je swym gwiazdom co by więcej motywacji mięli ? ;(
krzychu7818
krzychu7818
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Łe to niefajnie. Jednak Bahrajn...chyba jeszcze większy kopciuszek piłkarski niż Nowa Zelandia. W takim razie trzymam za Arabami :P


no Nowa Zelandia chyba już kiedyś grała na mundialu , Bahrajn fakt gdyby awansował byłby absolutnym debiutantem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.