ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009 (pierwszy post)

Jaki wynik meczu typujecie ?

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma drużyny, nie ma atmosfery.

:szok2: mam nadzieję, że masz na myśli atmosferę w zespole. ;p
19MiSka08
19MiSka08
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję, że masz na myśli atmosferę w zespole. ;p

Proste ze o atmosfere mu chodzi. :)))
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 października 2009

Pogoda jednak okazała się sprzymierzeńcem zwolenników bojkotu reprezentacji. Dzięki niej, a w zasadzie przez nią nie byłem w stanie zobaczyć pierwszych 60 minut tego jakże cudownego (podobno) widowiska. Kiedy już włączono z powrotem prąd nie wierzyłem własnym oczom. Polacy grali jak z nut, tylko nie potrafili wykończyć akcji.
A mówiąc już bardziej poważnie to wstyd, by tak słaba drużyna jak Słowacja awansowała na mundial z pierwszego miejsca w grupie (już Słowenia sprawiała wg mnie o wiele lepsze wrażenie, ale dwa punkty stracone w meczu w Polsce zadecydowały o tym, że to jednak nasi południowi sąsiedzi na 100 procent pojadą do RPA).

Neeveer
Neeveer
  15 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: O koszu,siatce,tenisie,kolarstwie,footballu am,hokeju,snokerze,lekkoatletyce pewnie nie masz duzo do powiedzenia

A skąd ty wiesz na czym on się zna? Jestem jednak pewien, że wiedzą o piłce nożnej znacznie przewyższa twój etap ewolucji.

Predator007TSW
Predator007TSW: Kolejny ekspert "interesujacy" sie pewnie tylko piłka bo to przeciez najlłatwiejsze i najbardziej prostackie.

Hołota mówiąca o prostactwie.. Skoro piłka jest prostacka to polecam sport, dla prawdziwych koneserów: krykiet, polo oraz golf.

Predator007TSW
Predator007TSW: OK koniec tego ustapic młodszemu trzeba.

Mądrzejszemu.

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlatego to jest już ten czas, Smuda pracował za granicą również, tylko tyle że w Niemczech ;p

I szybko wrócił z podkulonym ogonem do Polski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowak nie zna annałów naszej polskiej piłki, nie wie o niej nic, tu się to wszystko trochę inaczej odbywa niż w USA, tam wszystko odbiega od polskiej rzeczywistości ;p

Benhakker podobnie nie znał. Miał od tego asystentów.. Nie musi znać realiów ligi, aby dobrze trenować zespół. Miałby czas na obserwację, ponieważ na stałe osiadłby w Polsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Smuda jako jeden z nielicznych trenerów umie z garstki piłkarzy, których dostaje stworzyć bardzo ofensywną, widowiskową i zdobywającą regularnie punkty drużynę.

Ale on nie zdobył nawet vice-mistrzostwa z tym pięknie grającym Lechem !

Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopaki.

Mówi się chłopacy !
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Benhakker podobnie nie znał. Miał od tego asystentów.. Nie musi znać realiów ligi, aby dobrze trenować zespół. Miałby czas na obserwację, ponieważ na stałe osiadłby w Polsce.


i naprawdę myślisz, że któryś z asystentów polecał mu Pawelca, Pazdana czy Trałkę.
Leo powoływał na chybił trafił.

a co do Nowaka to to, że nie zna do końca polskiej piłki to dla niego plus, a nie minus. Nic nam nie jest tak potrzebne jak odświeżenie kadry.
19MiSka08
19MiSka08
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Mówi się chłopacy !

Jeden kij Fifty :PP A pan kontrowersyjny bez avatora pikaczu ? hihi :P
Neeveer
Neeveer
  15 października 2009

To był pika-rajczu !!

Tak postanowiłem, że przestanę na byciu pokemonem. Frajda była tylko przez chwilę :(

Konto usunięte
Konto usunięte: i naprawdę myślisz, że któryś z asystentów polecał mu Pawelca, Pazdana czy Trałkę.

Pawelca chyba nie powoływał. A jeżeli chodzi o Pazdanów, Trałków, Zahorskich to nie mam pojęcia czym się sugerował powołując ich do kadry.

Nowak albo Skorża. Innego trenera na tym stanowisku nie widzę, jeżeli chodzi o polskich kandydatów.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: Pawelca chyba nie powoływał. A jeżeli chodzi o Pazdanów, Trałków, Zahorskich to nie mam pojęcia czym się sugerował powołując ich do kadry.


powoływał Pawelca swego czasu z tego co pamiętam :)
ale i tak najlepsze było powołanie dla Krzywickiego, kimkolwiek ten chłopak jest.
Gutek909
Gutek909
  15 października 2009

o co wy się kłócicie to nie mam pojęcia :zonk:

OncleShu
OncleShu
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Meczu nie ogladałam w całości, gdyż po samobójczym trafeniu przez Garncarskiego od razu zrezygnowalam...i wiedziałam że emcz będzie przegrany. I się nie myliłam ...;]


łoo matko....
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję, że masz na myśli atmosferę w zespole. ;p

No tak :woot: A jak to można inaczej interpretować ? :P
WueRZet
WueRZet
  15 października 2009

Patryk Małecki pokazał dzisiaj, że piłkarsko może i jest dobry, ale we łbie ma nasrane bardziej niż młody Lewandowski, Grosicki, czy Iwański razem wzięci.

19MiSka08
19MiSka08
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łoo matko....

co znowu ?
.....:P
tibauld
tibauld
  15 października 2009
Neeveer
Neeveer: I szybko wrócił z podkulonym ogonem do Polski.

jakby to było szybko :rotfl:

Neeveer
Neeveer: Benhakker podobnie nie znał. Miał od tego asystentów.. Nie musi znać realiów ligi, aby dobrze trenować zespół.

tak nie musi nic znać :ziober2: ważne że jest kompetentny, bo w Stanach się wyszkolił :lol:

Neeveer
Neeveer: Miałby czas na obserwację, ponieważ na stałe osiadłby w Polsce.

jest tylko jedno ale
- ciekawe czy w ogóle będzie startował, zresztą on mentalności polskich piłkarzy nie zna ;P

Neeveer
Neeveer: Ale on nie zdobył nawet vice-mistrzostwa z tym pięknie grającym Lechem !

Żeby został na następny sezon, czyli 2009/2010 zdobyłby go, jeśli dostałby trochę kasy na transfery, Smudę wykończyła za krótka ławka rezerwowych ;P
krzychu7818
krzychu7818
  15 października 2009

zespół losowany z 4 koszyka awans , zespół z 5 koszyka baraże :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.