ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009 (pierwszy post)

Jaki wynik meczu typujecie ?

Akane
Akane
  14 października 2009
LeonGrande
LeonGrande: Najwazniejsze ze sie przelamali

Chyba w dosłownym tego słowa znaczeniu :D

Tak sobie myślę, że pewnie tego samobója będą sobie tłumaczyć tym, że śnieg padał, nawierzchnia była śliska i piłka zresztą też.

Co do akcji Pusty Stadion to jak najbardziej popieram ( zresztą nigdy nie byłam po stronie PZPN'u ).
Podejrzewam, że po dzisiejszym meczu poparcie wzrośnie jeszcze bardziej.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 października 2009

ProofMP

Ty chyba oglądasz piąty mecz w życiu bo jarasz się jak nie wiem co. Założe się, że jeszce 2lata temu szalałeś za reprezenacją nawet jeszce rok temu to jest pewnea teraz wypisujesz debilne posty.

Jak ja się cieszę, że teraz tylu frustratów a mnie tam zawsze ta reprezentacja latała :)

A jak już coś to nie ma się co znęcać nad tym meczem bo Słowacja grała o wszystko a Polska zagrała niezły mecz i miała wiele okazji. na pewno w tych eiminacjachh gorsze były mecze: obydwa ze Słowenią,obydwa z Irlandią,osttatni z Czechami i pierwszy ze Słowacją.

Co do ogółu. WIadomo, że to jest dno i piłkarze i PZPN ale te eliminacje w największym topniu zawalił kto? Oczywiscie Boruc. Gdyby nie jego cyrk ze Słowacją i Irlandią to w tamtych meczach zamiast nic nie zdobyć to Polska zdobyła by może 4pkt i pewnie teraz była by na 1 albo 2 miejscu.

:P

Donald WHO YOU?

Q29
Q29
  14 października 2009

Mimo śmiechów jakie tutaj występują, to dawno nie widziałem tak grającej reprezentacji Polski.
Warunki były tragiczne, jestem o tym przekonany i wpłynęły w ogromnym stopniu na grę obu drużyn.
Polska w drugiej połowie zagrała tak, jak mogliśmy tego oczekiwać, na prawdę podobała mi się ich gra.
Dzisiejsi rywala po 'zdobyciu' bramki, skupili się na obronie, kompletnie Nam nie zagrażając, gdyby nie magiczny Mucha, to inaczej wyglądała by sytuacja w tej grupie.
Majewski ma swoją wizję reprezentacji, która jest dość ciekawa, super wejście Peszki, bardzo aktywny był.

Ja widzę tylko dwóch.
Majewski lub Smuda.
To trenerzy którzy mogą poprowadzić Polskę na Euro 2012.

Q29
Q29
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podejrzewam, że po dzisiejszym meczu poparcie wzrośnie jeszcze bardziej.

Wydaje mi się, że nie.
Wszystko zależało będzie od tego, kto zostanie nowym selekcjonerem.

Szkoda dzisiejszego rywala, bo z pewnością poniesie karę za wtargnięcie kibiców, a ich radość była uzasadniona, to złoty dzień dla ich piłki.
ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Ty chyba oglądasz piąty mecz w życiu bo jarasz się jak nie wiem co. Założe się, że jeszce 2lata temu szalałeś za reprezenacją nawet jeszce rok temu to jest pewnea teraz wypisujesz debilne posty


debilny to jesteś ty korasie wiec jak piszesz że cię to wali i lata to nie pisz tutaj wogóle debilu !! Po drugie od dawna jestem kibicem i byłem na takich meczach jak Polska-Kolumbia,Polska-Portugalia.... więc nie gadaj mi że się jaram.Jestem kibicem i mam też prawo denerwowac się jak im nie idzie.Nie jestem osobą pokorju takiej cioty jak ty wiec wybacz.Piłką interesuje się od małego i nigdy nie byłem kibicem,który śpiewał "NIC SIĘ NIE STAŁO" jak było widac że się stało !! Można przegrać ale walcząc i grać piłkę a nie takie kalectwo.
Oszczędź sobie już postów bo żygać się chce jak się je czyta!!
Q29
Q29
  14 października 2009
ProofMP
ProofMP: debilny to jesteś ty korasie wiec jak piszesz że cię to wali i lata to nie pisz tutaj wogóle debilu !!

trochę kultury!

ProofMP
ProofMP: byłem na takich meczach jak Polska-Kolumbia,Polska-Portugalia.

:brawo: , jesteś wielkim kibicem.

ProofMP
ProofMP: Nie jestem osobą pokorju takiej cioty jak ty wiec wybacz.

To nie powinno ujść płazem...
ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: mnie tam zawsze ta reprezentacja latała :)


To się k**rwa nie odzywaj i nie komentuj.Pro po kibicowania,założe się ze ty Krakowski głąbie chodzisz tylko na wisłę gdy gra u siebie,na wyjazdach nie byłes a tym bardziej na reprezentacyjnych meczach,wiec serio idź zajmij się wrestlingiem i swoim Kanem :)
folkemon
folkemon
  14 października 2009

jako że nie było na boisku piłki to było całkiem ok :woot:

folkemon
folkemon
  14 października 2009
ProofMP
ProofMP: Tak :) i żaden pajac i ciota stara z PZPNu nie będzie mnie nazywał debilem i ponad 120 tysiecy kibiców,którzy popierają prostest a wciąż ich liczba rośnie :) Na szczęscie do akcji wstapił Janek Tomaszewski i już było wesoło w TV :D

masz racjęł, rzaden pajac z pzpn nie morze nas obrażać. Dobrze że tyly dąłączyło
Q29
Q29
  14 października 2009
ProofMP
ProofMP: To się k**rwa nie odzywaj i nie komentuj.Pro po kibicowania,założe się ze ty Krakowski głąbie chodzisz tylko na wisłę gdy gra u siebie,na wyjazdach nie byłes a tym bardziej na reprezentacyjnych meczach,wiec serio idź zajmij się wrestlingiem i swoim Kanem :)

Do czego ta dyskusja prowadzi? ;]
ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę kultury!


poniosło mnie jak czytam posty takich du*pnych expertów.Każdy ma prawo do swojej oceny ale nie do obrażania innych i wypisywania na nich głupich postów.Jesli to wolno,to mi też

Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś wielkim kibicem.


nie ja tylko CAŁA POLSKA,bo mamy najlepszych kibiców,nie tylko piłkarskich

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie powinno ujść płazem...


może nie ujdzie i ban będzie.trudno
Q29
Q29
  14 października 2009
ProofMP
ProofMP: Każdy ma prawo do swojej oceny ale nie do obrażania innych i wypisywania na nich głupich postów.Jesli to wolno,to mi też

zgadzam się z tym, że masz prawo do własnej oceny, jak najbardziej, ale obrażanie nie jest na miejscu.
Neeveer
Neeveer
  14 października 2009

@ProofMP:

Poszedł won ty hołoto !

ProofMP
ProofMP: nie ja tylko CAŁA POLSKA,bo mamy najlepszych kibiców,nie tylko piłkarskich

A ja jestem polakiem i uważam się za patriotę, jednak takich bzdur nie opowiadam. Widziałeś jak się kibicuję w Turcji, Grecji, czy Argentynie?:>

ProofMP
ProofMP: To się k**rwa nie odzywaj i nie komentuj.Pro po kibicowania,założe się ze ty Krakowski głąbie chodzisz tylko na wisłę gdy gra u siebie,na wyjazdach nie byłes a tym bardziej na reprezentacyjnych meczach,wiec serio idź zajmij się wrestlingiem i swoim Kanem :)

ITI GO TO HOME !

Predator007TSW
Predator007TSW: Madrid cabron saluda al campeon. Trzej królowie wielkich miast Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Słucham? Nie żyjmy fikcją..

Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

@ProofMP:

Dlaczego jesteście niepełno sprytni i swoją głupotę przelewacie na forum internetowym?

Meczu nie oglądałem, wolałem książkę poczytać :and:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 października 2009

ProofMP

Naaaaprawdeee byłeś na tych meeczachh woooowww

Ja mam na koncie dziesiatki meczów ligowych i trochę zagranicznych no i co z tego.

Widać jakim jesteś ekspertem lejesz się z tego meczu i oburzasz a to był najlepszy( bo meczu z San Marino nie licze) mecz reprezentacji w tym roku.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 października 2009
Neeveer
Neeveer: Dlaczego jesteście niepełno sprytni i swoją głupotę przelewacie na forum internetowym?

Uraziłeś mnie naprawdę. Mozemy sobie o sporcie oprozmawiać ekspercie ale pewnie o niewielu dyscyplinach pogadasz.

Neeveer
Neeveer: Słucham? Nie żyjmy fikcją..

Nie widzę tutaj fikcji. Madryt kłania sie Blaugranie a takiej zgody jak ŚWL nie ma w Polsce.

Neeveer
Neeveer: nie ja tylko CAŁA POLSKA,bo mamy najlepszych kibiców,nie tylko piłkarskich

TO TY lepiej zobacz co się na meczach dzieje w Serbii,Chorwacji,Grecji czy Turcji.

Tam jest fanatyzm we krwi.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.