shinu
shinu
  10 marca 2013 (pierwszy post)

Witam.

Wczoraj wieczorem w autku jeszcze wszystko ladnie chodzilo, w tym i sprzeglo, ktorego nawet nie czulo sie pod noga. Dzis chcac zrobic rundke na stacje, okazalo sie, ze z jakiegos powodu pedal zaczal chodzic jak w 20 letnim traktorze. myslalem, ze przymarzło i po lada moment zacznie normalnie chodzic, ale po 3km na stacje i z powrotem problem nie ustal. Jakis pomysl co sie moglo stac?

shinu
shinu
  10 marca 2013

Edit: Sprzegielko tak jak ciezko sie wciska, tak tez wolno odbija. zdejmuje buta z pedala, i zdarze odstawic noge obok zanim odbije do konca..

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  11 marca 2013

Ja miałem podobnie w swoim aucie, jeżeli sprzęgło na linkę, to zobacz czy nie przytarł się pancerzyk albo linka nie ułożyła się jakoś dziwnie.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
mlodystopro
mlodystopro
  11 marca 2013

A co to za auto ?

shinu
shinu
  11 marca 2013

honda crx. tak sprzęgło mechaniczne na linke, jutro juz umowiony mechanik to zderzak przy okazji wyprostuje:P

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  12 marca 2013

dziwne porównanie bo traktor 20letni jest wiecej wart jak ta honda .ale ok ...... mi sie zdaje ze pancerz albo sprzęgło zaciera

shinu
shinu
  12 marca 2013

yeah, haters gonna hate. pancerz padl, na szczescie nowa linka 5dyszek wiec strasznie nad tym nie ubolewam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.