MajsterXkrupniok
Posty: 134 (po ~88 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  14 lutego 2013 (pierwszy post)

pomozcie mi w moim dylemacie;)
co wybrac
-Bmw e36(coupe)
-Mercedes clk200
-audi a4

shinu
shinu
  15 lutego 2013
MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok: nigdy zadnego chinskiego albo japonskiego


jakis argument?
WujekBeton
WujekBeton
  15 lutego 2013

Nie ma argumentów. NIGDY ŻADNEGO i koniec dyskusji. Eh....

shinu
shinu
  15 lutego 2013

nigdy zadnego merca bo szwabskie
nigdy zadnej bety bo wsiomobil
nigdy zadnej alfy bo wiecej stoi nie jezdzi

o ile do chinskich aut moge sie zgodzic, to do japanow juz sie czepiacie wq powyższego schematu.

WujekBeton
WujekBeton
  15 lutego 2013

Ja się nie czepiam, Stereotypom mówimy stanowcze NIE!

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  15 lutego 2013

Miałem E30, mówili na mnie dresiarz, a nigdy w dresie nie chodziłem, miałem E38, mówili że jestem dilerem :rotfl:
Także nie słuchaj głupot i kupuj to co Ci się podoba. Tutaj jedynie wypada zapytać o awaryjność aut, którymi jesteś zainteresowany, nie słuchaj stereotypów.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
PanSmarki
PanSmarki
  15 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To tak jakbym przyszedł się spytać jakie dziś gacie założyć ;o kup karnet na taksówkę lepiej cie to wyjdzie..

MajsterXkrupniok
Posty: 134 (po ~88 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  15 lutego 2013
Uotr
Uotr: kupuj to co Ci się podoba.


chyba jednak bedzie MEŚEK :)
MajsterXkrupniok
Posty: 134 (po ~88 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakis argument?


w skosnOkich czuje sie jak w starej cipie
shinu
shinu
  15 lutego 2013

to chyba siedziales w jakies rozjebundzie za 2 tysiace

Fenri
Fenri
  15 lutego 2013

BMW - bolid mlodziezy wiejskiej jak by fajnie zrobiony nie byl nadal wsia bedzie smierdzial po prostu za duzo tego a prawdziwej wersji M za te pieniadze nie dostaniesz. Mercedes wydaje sie najlepszy z calej trojki jezeli szukasz auta do zrobienia i zabawy.

MajsterXkrupniok
Posty: 134 (po ~88 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  15 lutego 2013
Fenri
Fenri: BMW - bolid mlodziezy wiejskiej jak by fajnie zrobiony nie byl nadal wsia bedzie smierdzial po prostu za duzo tego

miales kiedys okazje chociaż jechac dobra 7 ?
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  15 lutego 2013
Fenri
Fenri: po prostu za duzo tego

A passaty, golfy ?
Bo nie rozumiem do czego dążysz.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  16 lutego 2013
Fenri
Fenri: jak by fajnie zrobiony nie byl nadal wsia bedzie smierdzial




Akurat e30 mi się trafiła, ja dla mnie wsią nie śmierdzi, Kiedyś widziałem e30 w cabrio na german style i też nie śmierdziała. Także znowu, po raz kolejny i w kolejnym temacie myślicie stereotypowo Panowie.
Fenri
Fenri
  16 lutego 2013
MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok: Fenri: BMW - bolid mlodziezy wiejskiej jak by fajnie zrobiony nie byl nadal wsia bedzie smierdzial po prostu za duzo tego miales kiedys okazje chociaż jechac dobra 7 ?

M3 prowadzilem i to jedyne BMW ktore nadaje sie do czegokolwiek tylko M tak jechalem 7 szalu nie robi fajna wygodna ale tak samo merc s i jaguar xj oraz audi a8 tez sa wygodne mialem jeszcze okazje prowadzic BMW 6 (podobalo mi sie). Tylko co ma pytanie o 7 do tematu jak mowa jest o e36? Tak samo jak bym zapytal a prowadziles kiedys Supre albo Evo VII??
Fenri
Fenri
  16 lutego 2013
Uotr
Uotr: Fenri: po prostu za duzo tego A passaty, golfy ? Bo nie rozumiem do czego dążysz.

Golfy passaty to juxz bez kom. Gosc chce kupic auto pisze dalej cos o zrobieniu go zeby sie jak rozumiem wyroznic z tlumu wiec daze w swoich slowach do tego ze BMW nie wyroznisz sie z tlumu bo juz pelno jest takich co je przerabiaja itd z mniejszym lub gorszym skutkiem i w mojej opini najlepiej celem wyroznienia sie kupic auto rzadko spotykane i dopiero je "zrobic". po prostu wiesniaki jezdzace tym autem popsuly je a szkoda bo fajny samochod
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.