WujekBeton
WujekBeton
  9 lutego 2013 (pierwszy post)

Panowie, proponuję urządzić wybory na najlepsze/najładniejsze/najfajniejsze auto forum.

Zasady proste, zamieszczamy 2-3 zdjęcia swojej furki, koniecznie SWOJEJ, do tego jakiś krótki opis odnośnie samochodu lub/i tego co było przy nim dłubane. Czas zamieszczania zdjęć, a więc kandydatur, to powiedzmy, że do niedzieli 17.02.2013. Po tym czasie, użytkownicy forum wybiorą w demokratycznym głosowaniu najlepsze auto. Chyba tyle.

Mod może podwiesić temat, żeby był bardziej widoczny.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No to co wygralem?:p

W niedzielę się okaże ;)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  13 lutego 2013

Słabo coś idą zgłoszenia, słabo...

shinu
shinu
  18 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabo coś idą zgłoszenia, słabo...


zakladajac, ze 90% userow to gorace 16stki to ciezko spodziewac sie czegos innego
WujekBeton
WujekBeton
  18 lutego 2013

No i nie wiem. Utknąłem w tzw. kropce. mamy cztery oferty to nie wiem czy jest sens ciągnąć temat dalej, zakładam, że głosować też będziemy w czwórkę :zonk:. Każda próba rozruszania czatu spełźnie na niczym?

Szufladaa
Szufladaa
  18 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No i nie wiem. Utknąłem w tzw. kropce. mamy cztery oferty to nie wiem czy jest sens ciągnąć temat dalej, zakładam, że głosować też będziemy w czwórkę . Każda próba rozruszania czatu spełźnie na niczym?
Żeby mnie ten onan nie dał bana też byloby inaczej :zonk: , niestety dzięki 'mądrości' takich przypadków będziecie się wymieniać zdjęciami , ale w negliżu i na maskach wlasnych samochodów : )Uotr - cwel jesteś zwykly ; )
WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zakladajac, ze 90% userow to gorace 16stki

Konto usunięte
Konto usunięte: w negliżu i na maskach wlasnych samochodów


Gorąca 16stka w negliżu to jest to :).
Szufladaa
Szufladaa
  19 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: shinu: zakladajac, ze 90% userow to gorace 16stki Szufladaa: w negliżu i na maskach wlasnych samochodówGorąca 16stka w negliżu to jest to :).


Oj oj nie popisuj się wiedzą na ten temat , trzymaj fason. :zonk:
WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2013

Już nie będę :P.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  19 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby mnie ten onan nie dał bana też byloby inaczej , niestety dzięki 'mądrości' takich przypadków będziecie się wymieniać zdjęciami , ale w negliżu i na maskach wlasnych samochodów : )Uotr - cwel jesteś zwykly ; )

Dodaj zdjęcia swoich aut i na przyszłość pamiętaj o kulturze, a jak nie pasuje Ci to po prostu się nie bulwersuj i swoje kompleksy zachowaj dla siebie.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
shinu
shinu
  23 lutego 2013

chcialbym lolajnie sie przyznac, ze moja Hania zawisla dzis na znaku drogowym na zakrecie. mozna smialo odjac 2 punkty

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  23 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialbym lolajnie sie przyznac, ze moja Hania zawisla dzis na znaku drogowym na zakrecie. mozna smialo odjac 2 punkty

Stało jej się coś poważnego ?
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
shinu
shinu
  23 lutego 2013

zderzak 3cm cofniety tylny, przy cofaniu wpadlem na szklanke takze jedyne co moglem zrobic to pilowac do przodu i liczyc na minimalne straty.

najlepsze jest to, ze pojechalem po przegub zeby w koncu zrobic juz wszystko w aucie. zaraz wrzuce jakas fotke dla zobrazowania sytuacji

shinu
shinu
  23 lutego 2013

tutaj jak mniej wiecej powinno wygladac, zderzak lekko opadl



tutaj juz po stronie uderzenia.

Duratorq
Duratorq
  27 lutego 2013

No to ja też dodam, a co tam :)
Samochód: Ford Mondeo Mk3
Silnik 2.0 TDCI 130 km (skrzynia - 6) - wiem,wiem...diesel bleee) :)
Data produkcji: 2003 Marzec 23
Wyposażenie fabryka: abs,centralny+alarm,4 el.szyby,podgrzewane dysze spryskiwaczy,podgrzewane lusterka,podgrzewana przednia szyba,climatronic,komputer pokładowy,radio ford 6000,halogeny,alu 16'
"Modyfikacje"":
-Felgi polerowane,malowane na czarno między ramionami
-przedni zderzak+gril wymieniony na polift
-maska...widać (choć wróci fabryka)
-przyciemnione szyby
-czujniki parkowania
-podświetlenie na nogi wewnątrz(przód fabryka, tył dołożony)
-audio tzn.radio sony z mondeo mk4(wbudowana zmieniarka cd/mp3)+tweetery phonocar+tył-drzwi clarion 6x9,wygłuszenie(jeszcze nie kompletne)
-konsola częściowo przerobiona na polift
-wymienione fotele od najbogatszej wersji TITANIUM (wraz z nimi dołożone podgrzewanie z regulacją stopnia grzania)
-napis"mondeo" na środkowy stop
-dodane regulacji podświetlenia deski rozdzielczej
-dołożona lampka nad tylną kanapą
-słupki obite materiałem (altara) w kolorze kremu
Na początku...










A tak nawiasem to całkiem zacna honda :D

WujekBeton
WujekBeton
  28 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: (altara)

Alkantara chyba? Temat to raczej do zamknięcia, bo wiemy jak wyszedł, ewentualnie można spróbować (znowu) z tematem pochwal się swoim autem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.