shinu
shinu
  5 lutego 2013 (pierwszy post)

Witka.

Szukam w miare znosne radio samochodowe, do ktorego bede mogl podlaczyc ipoda/karte sd czy cokolwiek dzieki czemu bede mogl odtwarzać na nim mp3, aktualnie mam radio na plyty, co przyznam jest dosc malo komfortowe jesli chodzi o szukanie ulubionej piosenki czy ogolem zmiane plyt.

Pozdrawiam

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 lutego 2013

Jaki fundusz na to przeznaczasz ?

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
shinu
shinu
  5 lutego 2013

mysle, ze 2 stowki i bedzie dobrze:)

WujekBeton
WujekBeton
  5 lutego 2013

Możesz poszukać używanych: http://allegro.pl/alpine-cde-120rm-promocja-gwarancja-pl-sklep-w-wa-i2981816417.html. Sam miałem takie i z półtora roku temu za 3 stówki sprzedałem, więc myślę, że teraz używkę spokojnie ogarniesz w budżecie. Z przodu jest wejście na usb, a z tyłu był kabel do podłączenie czegoś na I. Tylko nie pamiętam czy to ajfon czy ajpad, ale coś takiego:).
Ogólnie polecam radyjko, grało przyzwoicie jak ma tą półkę cenową. Ja kupowałem nowe za ponad 600zł, a sprzedałem, bo przestało mi pasować do wystroju auta :lol:. Nic się nie zepsuło przez jakieś 2-2,5 roku.

Kristover
Kristover
  18 lutego 2013

Ja w swoim aucie mam JVC kd-x30 co prawda nie ma wejscia na CD i karty SD ale wejscie na USB i AUX w zupelnosci mi wystarczy ma bardzo fajny wyglad podswietlenie na niebiesko z regulacja jasnosci wyswietlacza jak i przyciskow i podpiete mam do niego wzmacniacz i tube 4x50 W daje rade i jest super efekt dzwiekowy zwlaszcza jak masz do tego fajne glosniki i nie ma znaczenia czy sluchasz muzyki z pendraiva czy z telefonu a takie radio nowe kupisz za okolo 220 zl ;)

WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2013

Miałem parę lat temu, przed Alpine, jakiegoś JVC. I w porównaniu słabo wypada JVC, moim skromnym zdaniem jakość dźwięku sporo gorsza, do tego odtwarzanie z płyt też po jakimś czasie zaczęło szwankować.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.