czuraczek22
czuraczek22
  14 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam mam taki problem , wiec tak ostatnio zauwazylem taki problem , że podczas wkladania kluczyka do stacyjki nie chce odpalac dopiero jak przy wkladaniu kluczyka mocniej go docisne odpala a teraz jest jeszcze taka sprawa ze stacyjka teraz w ogóle nie dziala nie da sie odpalic nawet po docisnieciu wiec sciaglem obudowe tam od kostki po lewej stronie do stacyjki docinalem reka ta kostke stacyjki przekrecilem i docislem kluczyk i odpalil zaznacze ze zaplon i kontrolki wszystkie sie swieca i zaplon dziala wiec mam takie pytanie czy to moze byc wkladka czy cos innego prosze o pomoc i szybka odpowiedz jezeli to wkladka ile moze kosztowa i jak sie ja wymienia z gory dziekuje i czekam na odpowiedz

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 grudnia 2012

sadze ze to kostka stacyjki , możesz ja rozebrać i przeczyścić poradnik znajdziesz na internecie ale nowa kosztuje okolo 20zl na allegro.

ToomuSs20
ToomuSs20
  19 grudnia 2012

kup kostke stacyjki i jazda wymiana prosta sprawa ;p jaki masz silnik w omedze??latasz boczkami??? chcesz sie zmierzyc???;>

WujekBeton
WujekBeton
  19 grudnia 2012

W taką pogodę to możecie najwyżej mierzyć się kto szybciej odśnież, ewentualnie, który dalej nasika :zonk:.

NicZaFriko
NicZaFriko
  19 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: latasz boczkami??? chcesz sie zmierzyc???;>


Ooo kuzwa :crylol:
Latanie boczkami omegą xD chyba po sniegu ;)
WujekBeton
WujekBeton
  19 grudnia 2012
http://www.youtube.com/watch?v=IGRnBxfOxPU
Da się, taki pierwszy z brzega filmik, ale kiedyś na Gecko Cup na lotnisku w Bemowie, ktoś wywijał bodajże taką niebieską.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.