LonelinessFucking
LonelinessFucking
  24 listopada 2012 (pierwszy post)

posiada ktoś te superowskie maszyny ?
ja posiadam jeepa cherokee 4.0L
jeżdże nim od 6 lat. to dziwne bo jestem kobietą , która ma zaledwie 19 lat a już ojciec z bratem uczyli od małego jak się jeździ.. ;)
w naszej rodzinie po prostu płynie krew zamiłowania do samochodów terenowych ;)
pozdrawiam

Fenri
Fenri
  24 listopada 2012

landek discovery i defender oraz toyota hilux ale to tylko w pracy po pracy wole cos szybszego

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 listopada 2012
Fenri
Fenri: landek discovery i defender oraz toyota hilux ale to tylko w pracy po pracy wole cos szybszego

:crylol: A po bułki Mesiem G55.

Zamiast terenowek wole stare antyki ktore suną po drodze..

A raz sam jechałem nissanem patrolem bo jakis zlot byl i mozna bylo sobie wypozyczyc , ale nie bawi mnie jedzenia po górkach i błocie.
WujekBeton
WujekBeton
  27 listopada 2012

Do jeżdżenia po górkach i błocie, to nowe ,,terenówki" średnio się nadają.

NicZaFriko
NicZaFriko
  28 listopada 2012

No wiadomo ze starsze fury sa lepsze , ale technologia w land rowerach robi swoje :)

Fenri
Fenri
  28 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fenri:landek discovery i defender oraz toyota hilux\ A po bułki Mesiem G55.

po bulki evo VII :)
co do w/w to jezdze nimi w pracy to sa auta sluzbowe lecz rzadko sa wykorzystywane w terenie. Jak zapytasz to po co takie auta na asfalt nie wiem nie ja je kupowalem
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 listopada 2012

W jednostce posiadamy Honkera i Land Rovera Defendera, Honker w terenie wymiata, Defender też, ale deczko za ciężki :)

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  29 listopada 2012

Honker wymiata w terenie? To chyba jakaś bogatsza wersja niż ta, którą posiadała armia. Od tamtej to Star 200 miał lepsze właściwości jezdne po drogach nieutwardzonych.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Honker wymiata w terenie? To chyba jakaś bogatsza wersja niż ta, którą posiadała armia. Od tamtej to Star 200 miał lepsze właściwości jezdne po drogach nieutwardzonych.

Chyba wyraźnie napisałem, pozyskany własnie z WP. Silnik 2.5 diesel IVECO, dobre opony i nie ma mocnych na niego po załączeniu napędów i blokady.
Ale takie małe pytanie, przejechałeś się kiedykolwiek Honkerem po ciężkim terenie, mówiąc, że Star 200 lepszy ?
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Artur246
Artur246
  30 listopada 2012
http://w.fotka.pl/900dc1682e.jpg
Może JEEP SRT8
NicZaFriko
NicZaFriko
  30 listopada 2012
Artur246
Artur246: http://w.fotka.pl/900dc1682e.jpg Może JEEP SRT8


No nie żartuj sobie , samochód który z prawdziwą terenówka ma tyle ze nic.
Wyglada na terenowa a nic z właściwosci jezdnych ... po lesie pojedzic tak jak cayenne czy seria X od Bmw.
whitestok
whitestok
  1 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po lesie pojedzic tak jak cayenne

z tego co słyszałem to cayenne dość spoko sobie radzi w terenie ale co do BMW X to się zgadzam :) lipa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.