Walkman91
Walkman91
  20 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam. Szukam firmy z rejonu Katowic, Bytomia, Chorzowa, Zabrza i okolic zajmującej się obszywaniem kierownic skórą zależy mi na tym, aby firma posiadała kierownice na wymianę, że po prostu zostawiam swoją a biorę taką samą już obszytą. Jeśli ktoś zna to czekam na wasze odpowiedzi.

NicZaFriko
NicZaFriko
  20 listopada 2012

Mało bardzo mało ma serwisów tak ze dajesz swoją i bierzesz taką samą bo kierownic jest tysiące tak jak modelów samochodów.. Znajomy miał obszywaną i bylo trzeba na pare dni dać kierwonice i poczekać az zrobią ;]
Wyobrażasz sobie ze serwis ma kierownice od kazdego samochodu zeby ktos mogł sobie wymienić ja ? jak do kazdego modelu jest inna , roczniki itp ;] boże święty..

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  20 listopada 2012

Jedź do tapicera i umów się na dogodny termin.Obszycie kierownicy to około 1 do 2 godzin.Zawieziesz rano i w południe odbierzesz.

Walkman91
Walkman91
  21 listopada 2012

A kto kurxx powiedział że muszą mieć do wszystkich kierownice kiedyś spotkałem kolesia na giełdzie co miał kierownice na wymianę, ale wizytówka mi się gdzieś straciła. A i jak już to do modeli nie modelów samochodów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.