Witron18
Posty: 23 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Witron18
  17 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam mam ofertę do kupna Skody Octavii II jak pisałem wszystko jest ok utrzymana ładnie pali nic się nie tłoczę w zawieszeniu wszystko sprawne na liczniku ma 190000 km z 2004 roku ja małe otarcia na zderzaku i na błotniku przednim ale to bzdury tylko mnie nie pokoi jedna sprawa z tyłu pod tylnymi drzwiami jak przychodzi u uszczelka na nadkolu wychodzi widoczna rdza i to mnie niepokoi ktoś to już zamaskował raz lecz widać znów oznaki i nad przednia szyba tez co z tym zrobić czy to sie opłaca zakupić i zrobic czy lepiej sie w to nie mieszać

WujekBeton
WujekBeton
  18 listopada 2012

Jakiś najazd analfabetów na pokój motoryzacji? :woot: A co do tematu, to skoro to taka super okazja i auto jest takie dobre to nie wiem czy warto się przejmować rdzą na nadkolu? Chyba, że auto było rozbite, a wychodząca nad przednia szybą rdza jest dowodem ,,fachowości" naprawy.

luzak959
luzak959
  18 listopada 2012

Być może szyba była wymieniana przez jakiegoś fachowca^^ jeżeli chcesz sprawdzić czy szyba jest oryginalna to zerknij na górny róg szyby po stronie pasażera czy znajduje śię tam naklejka informacyjna... Jeżeli jest to znaczy że szyba jest oryginalna, jeżeli nie ma to znak że była wymieniana.. dotyczy to również volkswagena, audi i seata... Z tego co wiem to skody za specjalnie dobrych lakierów nie mają... Po tyłku latach i korozja może się pojawić, patrz superb, felicja... Radzę sprawdzić podłużnice czy są proste i czy nie widać śladów ingerencji...

RaDiK88
RaDiK88
  18 listopada 2012

rdza w skodzie to norma z tych roczników ojciec ma fabie i tez pierwsze ogniska korozji się pokazały jak nie był bity to jeszcze pojeździsz ze spokojna głową o karoserie jeśli znajdziesz bystrego blacharza

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rdza w skodzie to norma z tych roczników ojciec ma fabie i tez pierwsze ogniska korozji się pokazały jak nie był bity to jeszcze pojeździsz ze spokojna głową o karoserie jeśli znajdziesz bystrego blacharza

Mam Octavię z 2000r i zero rdzy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RaDiK88
RaDiK88
  24 listopada 2012

jeśli garażowana to się zgodzę jeśli nie to zamilcz na wieki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.