mlodystopro
mlodystopro
  14 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam. Sprawa wyglada następująco mój merc odpala normalnie i gdy wrzucam przykładowo 2 lub 3 na automacie to nic sie nie dzieje wgl nie rusza sie z miejsca. Tylko czasami szarpnie delikatnie i to wszystko. Czytałem gdzieś na forum że jeśli w układzie płynu hamulcowego jest powietrze to może sie tak dziać. Czy to wgl prawda ?

Szufladaa
Szufladaa
  14 listopada 2012

Mój drogi , aby ruszyć z miejsca autem ze skrzynią automatyczną wrzucamy ''d'' - jak do przodu , 2 czy 3 mozesz wrzucić manualnie podczas jazdy , każdy bieg wchodzi zależnie od prędkości. Tobie polecam , wrzucić R - jak rakieta podczas jazdy , zobaczysz ten power :zonk:

rambobmw
rambobmw
  15 listopada 2012

jeśli normalnie działa na d to jest ok. W sumie jeszcze trochę pojeździsz jeśli nie to wymień skrzynie

WujekBeton
WujekBeton
  15 listopada 2012
http://mb201-124.eu/
Skoro nabyłeś W124 to zapraszam na forum, zaloguj się i korzystaj z niezrównanej wiedzy innych właścicieli gwiazd.
angie28071991
angie28071991
  17 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to wgl prawda ?

tak,to prawda
mlodystopro
mlodystopro
  18 listopada 2012

Nie nabyłem tylko posiadam od ponad 2 lat. Tak tylko że nawet na " d " nic sie nie dzieje.

mlodystopro
mlodystopro
  18 listopada 2012

I dodam ze wcześniej z " 2 " normalnie mozna było ruszać .

WujekBeton
WujekBeton
  18 listopada 2012

Tata posiada... brak mi słów na ten pokój, poważnie coraz gorzej się tu robi, albo ja robię się za stary na pisanie o motoryzacji z nieletnimi.

Szymou
Szymou
  18 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I dodam ze wcześniej z " 2 " normalnie mozna było ruszać .

I właśnie dlatego już nie można.
Automatem się jeździ w taki sposob, do jakiego został stworzony.
mlodystopro
mlodystopro
  18 listopada 2012

Akurat należy on do mnie. Widzisz tak sie składa ze nie miałem okazji go nawet poznać. Ale nie ważne.

Sprobuje jutro odpowietrzyc układ hamulcowy a jak to nie pomoże to przekładka na manual.

WujekBeton
WujekBeton
  19 listopada 2012

Przekładka skrzyni na manualną sposobem naprawy skrzyni automatycznej :lol:.

rambobmw
rambobmw
  21 listopada 2012

może cięglo od skrzyni mi się kiedyś urwala linka od wybieraka

mlodystopro
mlodystopro
  21 listopada 2012

Wszystko działa. Był wyciek płynu przez przewód elastyczny z tylu (od zacisku do przewodu miedzianego) wymieniony na nowy i cały odpowietrzony. I jeździ ; )

rambobmw
rambobmw
  22 listopada 2012

he i ile cię kosztowała naprawa?

mlodystopro
mlodystopro
  25 listopada 2012

Niecałe 30zł + godzina pracy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.