Szufladaa
Szufladaa
  13 października 2012 (pierwszy post)

Witajcie po dlugim czasie. Niewiele się tu dzieje , a ostatnio przeszukając internet przeczytalem artykuł dotyczący 15 lecia Kia Motors Polska , jak pisano marka ta w ciągu ostatnich 15 lat poczynila ogromny postęp w projektowaniu i budowaniu samochodów.

Jak to jest w rzeczywistości , czy mamy na forum jakiegoś fana marki , albo po prostu zwyklych użytkowników , którzy jezdzą juz którąś kia z kolei?

Opinie , najlepsze silniki , największe przebiegi i awaryjność - proszę bardzo : )

whitestok
whitestok
  17 października 2012

a co do marki Kia to kilka dni temu przyleciałem do Polski i firma wypożyczająca auta z aut typu golf itp dała mi właśnie Kia Ceed i szczerze mogę powiedzieć, że jedynie do czego mogę się przyczepić to trochę "plastikowy" dźwięk z głośników, poza tym wszystko jak najbardziej na plus, co prawda auto ma dopiero kilkanaście tys km nabite ale i tak zaskakuje jak na tą markę :)

whitestok
whitestok
  19 października 2012

pobawilem sie troche ustawieniami dzwieku w radiu i od razu zaczelo robic sie ciekawiej :) szczerze mowiac to jak bym mial do wyboru Golfa i Ceed to wybrałbym koreańca mimo, że nigdy wcześniej bym nawet o tym nie myślał.

Prostychlopak69
Prostychlopak69
  31 października 2012

Niby 7 lat gwarancji :-) a zawieszenie i podłoga strasznie sie sypia z tego co u kumpla w warsztacie widzialem, nie chciał bym tego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.