allKamilKF
allKamilKF
  23 września 2012 (pierwszy post)

Cześć wam. Słuchajcie mam taki problemik w swoim aucie, otóż: nie palą mi się malutkie wyświetlacze cyfrowe tzn. ogólnie można wyczytać liczbę, ale jak jakby zgaszona. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Nie wiem co w tej sytuacji zrobić, bo gdy w nocy jadę to nie widzę np na jakim poziomie jest ustawiona klimatyzacja. Wysyłam zdjęcie (przykładowe wnętrze omegi z internetu) zaznaczonych "zgaszonych" wyświetlaczy, pozostały z prawej strony jest w porządku. Proszę o porady, z góry dzięki.

WujekBeton
WujekBeton
  23 września 2012

Wymienić na sprawne? Chyba, że masz pojęcie, a podejrzewam, że nie masz, to wyjąć, rozebrać i naprawić. Ewentualnie może jakiś bezpiecznik jest od tego :woot:? Ciężko tak wróżyć bez fusów.

PawciuWLKP
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  23 września 2012

Myślę że przepaliły się żarówki od wyświetlaczy.

Delux26
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Delux26
  23 września 2012

forum.opel24.com/topic/25367-Zarowki-klimatronic-Vectra-B-2001r

co prawda vectra ale wszystko to samo co u ciebie masz dokladnie opisane co i jak.

allKamilKF
allKamilKF
  23 września 2012
Delux26
Delux26: forum.opel24.com/topic/25367-Zarowki-klimatronic-Vectra-B-2001r

Dzięki bardzo ;)
allKamilKF
allKamilKF
  23 września 2012

A jakie mają być żarówki do tego typu podświetlenia, tzn jak one się nazywają, bo chciałbym ewentualnie kupić na allegro?

Delux26
Delux26
  24 września 2012

poszukam ci jak z pracy wroce chyba ze ktos mnie wyprzedzi

Delux26
Delux26
  24 września 2012

vectraklub.pl/porady/29-naprawa_oswietlenia_konsoli_vb_clima.htm

nie wiem czy na allegro beda te zarowki , najlepiej rozbiesz deske wyjmij zarowki i pojedz do sklepu z elektryka samochodowa , w linku sa obrazki dla jeszcze wiekszego ulatwienia wiec nie powinno byc problemu

allKamilKF
allKamilKF
  24 września 2012
Delux26
Delux26: nie wiem czy na allegro beda te zarowki , najlepiej rozbiesz deske wyjmij zarowki i pojedz do sklepu z elektryka samochodowa , w linku sa obrazki dla jeszcze wiekszego ulatwienia wiec nie powinno byc problemu

Dzięki Wielkie za wszystko ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.