Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  23 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Dlaczego janusze tankują passaty za 50pln zamiast do pełna? Lepiej się czują kilka razy płacąc mniejszą kwotę zamiast raz większą? Czy może liczą na to, że do następnego tankowania cena spadnie? Czy może wyliczyli, że na rezerwie będą lżejsi o te 40kg i dzięki temu spadnie im spalanie

adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  23 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego janusze tankują passaty za 50pln zamiast do pełna? Lepiej się czują kilka razy płacąc mniejszą kwotę zamiast raz większą? Czy może liczą na to, że do następnego tankowania cena spadnie? Czy może wyliczyli, że na rezerwie będą lżejsi o te 40kg i dzięki temu spadnie im spalanie

bo jak zaleje do pełna to potem cała rodzina jeździ autem jego
LessyNieWrocila
LessyNieWrocila
  24 sierpnia 2012

a skad mozesz wiedziec ze za 50 tankuja

MuyBueno
MuyBueno
  24 sierpnia 2012

"To Cie męczy tak ? Fuck, zaraz skręcisz kark. Ty zapi.:cenzura:.asz na oparach, ja mam pełen bak."

Poza tym nie jezdzę WV :ziober2:

rambobmw
rambobmw
  25 sierpnia 2012

jak miałem passata zawsze był zatankowany ON do pełną. 5 lat temu ropa była za grosze ;)

WujekBeton
WujekBeton
  26 sierpnia 2012

Niektórych boli wlać od razu za prawie 5 stówek

machu221
machu221
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego janusze tankują passaty za 50pln

napisze inaczej zarabiam tygodniówki i co sobotę leje auto za 100 tak mi pasuje a Ciebie jak interesuje życie innych musisz mieć swoje ubogie i nudne jeszcze mnie nie poje ... żeby stać na cpn i patrzeć kto za ile tankuje no sorry ;/
aleks5552
aleks5552
  26 sierpnia 2012

pracuje na stacji pewnie i dlatego wie za ile janusze wasąte tankują.

siemaszdylara
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  28 sierpnia 2012

jeszcze nigdy nie miałem więcej jak pół baku chyba w nowym samochodzie xD

Skrillex92
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Skrillex92
  29 sierpnia 2012

JA też wolę zatankować np. po 50zł bo jak zaleje do pełna to rzadko kiedy zmieniam biegi przy 2,5tys obr. i szybciej wyjeżdżę paliwo a jak tankuje za 50zł to wiem że muszę jeździć ekonomicznie więc zrobię więcej kilometrów;)

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego janusze tankują passaty za 50pln zamiast do pełna? Lepiej się czują kilka razy płacąc mniejszą kwotę zamiast raz większą? Czy może liczą na to, że do następnego tankowania cena spadnie? Czy może wyliczyli, że na rezerwie będą lżejsi o te 40kg i dzięki temu spadnie im spalanie

Raczej kto ma VW leje co najmniej za 200zł. Za 5 dych albo za 2 to leją właściciele starych Eskortów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xNumber1x
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: napisze inaczej zarabiam tygodniówki i co sobotę leje auto za 100 tak mi pasuje a Ciebie jak interesuje życie innych musisz mieć swoje ubogie i nudne jeszcze mnie nie poje ... żeby stać na cpn i patrzeć kto za ile tankuje no sorry ;/

dokładnie .. kogo to obchodzi ..

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Raczej kto ma VW leje co najmniej za 200zł. Za 5 dych albo za 2 to leją właściciele starych Eskortów.

sorry ja mam VW i też leje za 50 dyszek a nie za 200 stówki.. zależy ile kto jeździ .. do roboty mam 50 metrów :skok:
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 września 2012
xNumber1x
xNumber1x: sorry ja mam VW i też leje za 50 dyszek a nie za 200 stówki.. zależy ile kto jeździ .. do roboty mam 50 metrów

To bym z buta chodził, szkoda palić furę na taki dystans.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WujekBeton
WujekBeton
  8 września 2012
Skrillex92
Skrillex92: po 50zł bo jak zaleje do pełna to rzadko kiedy zmieniam biegi przy 2,5tys obr. i szybciej wyjeżdżę paliwo a jak tankuje za 50zł to wiem że muszę jeździć ekonomicznie więc zrobię więcej kilometrów;)

nie rozumiem ani słowa z tej genialnej tezy
takisezwykuyhuopak
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 13
takisezwykuyhuopak
  8 września 2012

Jeśli ma mało paliwa to podświadomie jedzie oszczędnie. Nie wiem czego tu można nie ogarnąć ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.