luzak959
luzak959
  6 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Witam, znajomy chciałby sobie sprawić auto. Cena do 10 000zł najlepiej sednan, ale hathback też ujdzie. Warunki są dwa: nie może to być auto ze stajni volkswagena oraz audi. Drugi to aby dobrze jeździł, dynamiczny oraz fajnie się prowadził. Myśleliśmy o mitsubishi galancie, hondą accord oraz alfą romeo 156... Macie jakieś inne ciekawe propozycje ??

mlodystopro
mlodystopro
  6 sierpnia 2012

BMW e36 1.8is

mlodystopro
mlodystopro
  6 sierpnia 2012

A to jest jego pierwszy samochód ?
I mniej wiecej od którego roku chce fure..

luzak959
luzak959
  6 sierpnia 2012

Nie, bmw e36 odpada.. Najlepiej japońskiego wysokoobrotowca...

siemaszdylara
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  6 sierpnia 2012

ja szukałem różności ale wybór padnie chyba na fiata stilo 1.9jtd 140km Multi Vagon :mrgreen: aale to ciut wyższy przedział cenowy : P i srać na golfy oply czy inne hondy : P

whitestok
whitestok
  7 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myśleliśmy o mitsubishi galancie, hondą accord oraz alfą romeo 156... Macie jakieś inne ciekawe propozycje ??

myślę, że najciekawsze propozycje dwie już sami wybraliście, Mitsu Galanta 1998r miałem kilka lat temu i nie mogę złego słowa powiedzieć o tym aucie, wygodnie, cicho, dynamicznie :) co do Accorda to miała matka i też auto super poza tym, że było głośne trochę w środku (model robiony do 1997 roku), nowsze Accordy już są dużo lepiej wyciszone więc powinno być OK, oba auta niezawodne czego np o Alfie 156 powiedzieć nie można :D

Sprawdźcie sobie jeszcze Mazdę 6 albo np 626 ostatnią wersję, Toyota Avensis też powinna być dobrą opcją, sprawdzić też możecie Subaru Legacy bardzo fajne i wygodne auto z charakterystycznym bokserem pod maską :)
w tej budzie powinieneś znaleźć w cenie do 11 tys zł :

PawciuWLKP
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  7 sierpnia 2012

Witam.Mam Galanta VI z 1997r,i jestem bardzo zadowolony.Ja mam kombi (bo akurat się trafił) silnik 2.5V6 24V automat.To bardzo fajne,wygodne i dobrze wyposażone ciche auto.Spalanie w mieście ok 15L gazu.A 163km w tym nadwoziu naprawdę wystarczą to przyjemnej jazdy.

adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czego np o Alfie 156 powiedzieć nie można :D

jak trafisz tak jeździsz miałem dwa lata oprócz silnika krokowego nic w nią nie włożyłem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.