rambobmw
rambobmw
  22 lipca 2012 (pierwszy post)

jak w temacie co wybrać . Mam możliwość kupienia obu w cenie do 6000tys . Oba w benzynie. Rocznik 97r.

rambobmw
rambobmw
  22 lipca 2012

do 6 tys miało być :p

patryq633
Posty: 19 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 101
patryq633
  22 lipca 2012

Ja bym byl za volvo bo do senica czesci drogie ;]

WujekBeton
WujekBeton
  22 lipca 2012

Po Twoim nicku wnioskuję, że żaden z nich nie pasuje do Ciebie jako do człowieka, ale jak już to Volvo, chyba, że masz trójkę dzieci to można pomyśleć nad scenicem :)

rambobmw
rambobmw
  22 lipca 2012

bmw już mam jest do zabawy a nik jest przypadkowy. Chodzi mi o drugi samochód na codzień i o niskie koszty.

Kapsel
Kapsel
  22 lipca 2012

nigdy nie kupuj francuza.

mlodystopro
mlodystopro
  22 lipca 2012

Niby czemu nie ma kupować francuza ?

rambobmw
rambobmw
  22 lipca 2012

reno powiedział bym jak się dba tak się ma. Powiem szczerze że do niedawna tak myślałem że francuzkie są do niczego. Przejechałem się i zmieniłem zdanie.

technikij
technikij
  23 lipca 2012

Te samochody to dwie różne bajki, Scenic jest wysoki , siedzisz w nim jak na krześle, sportowa jazda odpada, to zwykły mini-van, auto raczej rodzinne. A Volvo to takie fajniejsze kombi (z auto z tamtego okresu).

PS Uważaj na silnik 1.6 16V w Scenicu, to padaki.

rambobmw
rambobmw
  23 lipca 2012

chyba jednak volvo. Hm zobaczymy. :) dziękuję za porady. Tylko o co chodzi z tymi silnikami i lpg ? Niby ciężko założyć gaz w 125 k

siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  23 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko o co chodzi z tymi silnikami i lpg ? Niby ciężko założyć gaz w 125 k

125k? 125 tyś KM przebiegu? za 6 tyś zł? :mrgreen: po za tym gaz można zakładać przy każdym przebiegu przecież to tylko zasilanie silnika
Kapsel
Kapsel: nigdy nie kupuj francuza.


wytłumacz dlaczego

Konto usunięte
Konto usunięte: reno powiedział bym jak się dba tak się ma. Powiem szczerze że do niedawna tak myślałem że francuzkie są do niczego. Przejechałem się i zmieniłem zdanie.


koleżka miał scenica 1.6 na gazie (nie sekwencyjnym) po za tym że troche gnił od spodu, to było całkiem fajne autko, nawet zajebiste , jadąc sobie gdzieś tam na wakacje czy coś można zostawić tylne fotele w garażu, napompować materac i spać z dupeczką w samochodzie, bez lipy :mrgreen: wątpie że w volvo tak sie da :P
ale z drugiej strony volvo za 6 tyś też pewnie grzechotnik taki że drugie tyle trzeba w to włożyć żeby jeździło bezpiecznie i pewnie, ale autko wydaje się trwalsze :tak: i lepiej się je prowadzi ,chyba że wolno jeździsz : P
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  29 lipca 2012

ja jestem za v40 .ale osobisc ie żadnego bym nie bral dla siebie

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  8 sierpnia 2012

polecam volvo

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.