WstajesziWiesz
WstajesziWiesz
  20 lipca 2012 (pierwszy post)

Więc tak:
W poniedziałek wybieram się moim peżotem do Polski, mam dojechać aż do Ostrowii Mazowieckiej. I tak jak patrzę na ten samochód, to nie jestem pewny, czy jestem głupi, czy niedoinformowany. Samochód w benzynie 1.4 silnik. 190tyś przebiegu. Ogółem z mechaniką nie miałem nigdy problemów. Żadnych. Co najlepiej zrobić przed wyjazdem, jak się zabezpieczyć aby pewnie dojechać? Jakieś porady?
Dodam, że to około 1400 km.
Dojadę?

WstajesziWiesz
WstajesziWiesz
  20 lipca 2012

-Jeszcze chciałbym się zapytać, ile może kosztować mnie paliwo, jeśli będę średnio jechał te 120 w Niemczech i w Polsce w miarę rozsądnie?
-Ile przygotować na bramki, jadąc przez całe a2?

mlodystopro
mlodystopro
  20 lipca 2012

Olej i filtry wymien. Sprawdź bieznik na oponach ciśnienie ( nie zapomnij o zapasówce ! )

mlodystopro
mlodystopro
  20 lipca 2012

Najlepiej jedz to jakiegoś warsztatu i niech zrobią ci przegląd całości ( silnik,zawieszenie,olej w skrzyni ) bo światła możesz sobie sam sprawdzić. W naszym warsztacie coś takiego kosztuje 50zł..

rambobmw
rambobmw
  22 lipca 2012

dasz radę ja co miesiąc jeżdżę po 1500 swoim e32 z 88r . Jak wszystko dobrze działa nic nie piszcze dojedzie to nie maluch.

whitestok
whitestok
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dasz radę ja co miesiąc jeżdżę po 1500 swoim e32 z 88r

1500km łącznie w ciągu miesiaca to nie 1500km zrobione podczas jednej trasy...auto całkiem inaczej reaguje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej jedz to jakiegoś warsztatu i niech zrobią ci przegląd całości ( silnik,zawieszenie,olej w skrzyni )

dokładnie i proponuję nie ignorować stanu oleju w skrzyni bo przy takiej długiej trasie stary olej może się niekorzystnie odbić na stanie technicznym auta...
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  29 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś porady?

nic nie przewidzisz innego .zrob tylko to co koledzy pisza i w droge (podczas jazdy sie okaze dalej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.