Delux26
Delux26
  16 lipca 2012 (pierwszy post)

witam nie wiem czy to wlasciwy dzial , a jak nie to wstawie temat w odpowiedni , otoz jest taki problem ze mam wzmacniacz 4 kanalowy firmy crunch z mozliwoscia mostkowania , i gralo wszystko dobrze przez jakis czas , az do dzis bo tylne glosniki strasznie charcza , a wczesniej gralo czysto , ale jak odepne skrzynke od wzmaka to graja czysto , jaka moze byc tego przyczyna ze tak sie dzieje bo bez skrzyni to juz nie to samo , oczywiscie skrzynia ladnie gra , a glosniki charcza , czasami sie zdarzy ze ladnie gra , jakby byly jakies zaklocenia , i jak ktos sie na tym zna to bym prosil o odpowiedz. dziekuje

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  16 lipca 2012

Zobacz okablowanie jak gdzieś coś moze styka to właśnie beda charczały głosniki..

Smarki
Smarki
  16 lipca 2012

Polecam napisać na : http://www.strefacaraudio.pl/ tam na pewno pomogą ; ) Pozdrawiam!

Delux26
Delux26
  17 lipca 2012

a grubosc kabla tez ma znaczenie , czy to tez moze byc powod , jak tak to jaki kabel kupic 2ga czy grubszy , moc wzmacniacza to 500 rms i 40 A i dziekuje za odpowiedzi , napisze jeszcze tam na tej stronie

Delux26
Delux26
  17 lipca 2012

a i jeszcze zapomnialem dodac ze mi dioda na wzmacniaczu bardzo przygasa , jak podpinam skrzynke , czy to normalne i powinna sie swiecic jednostajnie?

RaDiK88
RaDiK88
  17 lipca 2012

Jak dioda przygasa to obstawiam ze.alternator juz moze nie wyrabiac pradowo i dlatego charczy

Delux26
Delux26
  17 lipca 2012

alternator jest w porzadku , jest nowy , akumulator tez (zelowy)

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  19 lipca 2012

tez tak mysle ze to okablowanie .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.