PysiaCwana
PysiaCwana
  3 czerwca 2012 (pierwszy post)

Forumowiczki, od razu przejdę do clue sprawy. Bardzo chcę kupić mojemu chłopakowi : alu felgi i nie wiem co czynić . Poszukałam dziwny konfigurator alu felg www.kelban.pl/konfigurator co wizualizuje felgi aluminiowe w samochodzie. Zdumiewające jest to, że w stepie 4 jest „ homologacja producenta samochodu (opcjonalnie) ”. Przenigdy czegoś takiego nie było, na znanym mi sklepie internetowym. Próbowała któraś już ?. Kłopot z tym, iż jeżeli odznaczę, to ukrywają pasujące alu felgi dla niego. Dla przykładu np. ci z http://asa-wheels.de , tego nie robią. Wybrane felgi są trwalsze ? , Mam zaznaczyć ? Podpowiedzcie też, na jaki zdecydować się kolor felg alu. Mi się widzą dziesiecio ramienne i zielone. Auto jego to; opel w kolorze ciemno niebieskim.

whitestok
whitestok
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Auto jego to; opel w kolorze ciemno niebieskim.

no i wszystko wiadomo :D
PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  4 czerwca 2012

Zaznaczasz tylko markę typ i model,i później dopasuj,i odpowiednie felgi same wyskoczą.Nie musisz nic więcej zaznaczać.

WujekBeton
WujekBeton
  7 czerwca 2012

Po pierwsze, to piszesz jakby to miała być reklama strony internetowej, po drugie to do ciemnoniebieskiego opla nie dobierzesz felg (co innego gdyby był jasno zielony:)), a po trzecie NIE MOŻNA WYBRAĆ 300CE!!!!! I to ma być strona?!?!

luzak959
luzak959
  17 czerwca 2012

Jest taka strona gdzie możemy sobie wybrać odpowiednie alu.. Wybieramy markę, model, generację auta, typ karoserii, kolor... A potem wyświetla się modele felg i na zdjęciu widać wybrane auto z tymi alu.. Ta strona to www.alcar.pl

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2012

luzak wszystko ładnie, pięknie, ale nadal nie mogę wybrać 300ce!

luzak959
luzak959
  17 czerwca 2012

Widocznie zbyt unikalny twój model, że nie ma go w zestawieniu.. Np: ja tutaj kupowałem alu to swojego auta.. Wszystko ładnie wygląda bo wrzuciłem 17 cali..

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2012

Może nie unikalny, a zbyt stary, Mercedesy zaczynają się na okularniku na tej Twojej stronie, ewentualnie Sec'u z 92r, a W124 nie ma :(

luzak959
luzak959
  17 czerwca 2012

Nie orientuje się w mercedesach.. Bo wydają mi się nieosiągalne.. Dlatego zamiast "mesiem" jeżdżę od roku audi a4 po lifcie 1.8 turbo quattro.. I wszystko co jest związane z audi mnie interesuje..

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2012

Zaraz tam nieosiągalne, tańsze pewnie niż te Twoje audi.

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2012

Panowie, a tak poza tematem, nie brakuje Wam tego tematu o swoich samochodach? Pochwal się swoim autem czy jakoś tak?

luzak959
luzak959
  17 czerwca 2012

Chodziło mi o utrzymanie, a nie koszt zakupu.. Nigdy nie uwierze że taki merc z tak dużym silnikiem będzie tani u użytkowaniu na codzień.. Dodatkowo ja osobiście nie toleruje gazu w samochodzie i raczej taka duża pojemność odpada...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.