Sonnic
Sonnic
  6 maja 2012 (pierwszy post)
Witam serdecznie fotkowiczów i forumowiczów! Część może mnie zna, część może nie. ::mrgreen::

Napisałem dzisiaj wieczorem petycję do Ministerstwa Infrastruktury w sprawie prawa jazdy.

Sam nie dam rady tego pomysłu rozprowadzić na szerszą skalę.

Jeżeli się z nią zgadzacie, proszę podpiszcie i udostępnijcie. Chętnie wprowadzę korekty.

Ta petycja jest z myślą dla dobra ogółu. Myślę iż post ten nie łamie regulaminu i pokaże moc jeżeli chodzi o łączenie sił w sprawach ważnych ::ssh::

http://www.petycje.pl/petycja/8640/prawo_jazdy_kat.b_a_motocykl_o_poj._do_125..html
LimeGreen
LimeGreen
  7 maja 2012

Bardzo fajny pomysł. Szkoda, że polski bieg za Europą ciągnie za sobą wprowadzanie coraz to bardziej irracjonalnych praw, omijając właśnie takie, bardzo przydatne moim zdaniem. Chociaż sam mam już prawko na motocykl, petycję podpisuję ;)

Pozdro :)

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  10 maja 2012

Zgadzam się z petycją,bo wymyślanie kolejnych kategorii prawka,to tylko wyciąganie pieniędzy od ludzi,a nie poprawa bezpieczeństwa na drodze.Powinno być ograniczenie pojemności do 125ccm i mocy do 11kw,identycznie jak w kat A1.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.