ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  11 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Ktoś się orientuje jakie są auta zastępcze w ofercie volkswagena (może być w Krakowie) ?
Że na stronce internetowej są podane, to wiem, ale z nazwy: polo, golf, passat, tylko który golf ? 5 czy 6 ? jakie polo ? 4 czy 5 ? Skoro golfy 5 wyszły ze sprzedaży to są jako auta zastępcze, czy vw zastosuje chwyt marketingowy (jaki ja bym zastosował :ziober2: )mianowicie, jako zastępcze da golfa 6, po to by się przejechać, zobaczyć jak się prowadzi, ażeby zachęcić klienta do kupna nowego wozu ?

Czy to jest tak, że jako auto zastępcze za sedana dostaje się sedana, za hatchbacka dostaje się hatchbacka, czy może być na przemian ?

Ja tu zrobię Meksyk.

WujekBeton
WujekBeton
  12 kwietnia 2012

Nie znam się, ale moim skromnym zdaniem to dostaniesz Up'a, zamiast Passata :lol:.

DarkDevils
DarkDevils
  13 kwietnia 2012

Najlepszy to będzie volkswagen polo 4,bo ma moc;]
silnik 1,4 Ci wystarczy;)
chyba,że chcesz volkswagen golf 6. . .no. .
ale to juz Twoja broszka :mrgreen:

Pozdro:bye:

piesleszek1
piesleszek1
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ma moc;]


polo 1.4 i moc ??
PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  14 kwietnia 2012

Obecne nowe polówki 1.4 mają grubo ponad 100km,więc na takie małe auto,to jest aż nadmiar mocy.

piesleszek1
piesleszek1
  14 kwietnia 2012

Jeżeli chodzi o polówkę V generacji i silnik 1.4 to tylko TSI ma moc powyżej 100 koni i wątpię żeby taki model dali jako auto zastępcze :)

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  18 kwietnia 2012

Jakby to kogoś interesowało, albo ktoś by szczęśliwie tu znalazł przez wygóglowanie tego, to piszę, że za polo czwórkę po liftingu dostałem polo piątkę jako zastępcze auto i ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego wozu i pierwszego dnia wyjeździłem nim 110 km : D taka biedniejsza wersja scirocco.

Ja tu zrobię Meksyk.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.