djpuddy
djpuddy
  1 marca 2012 (pierwszy post)

Witam planuje kupić W202 z silnikiem 1.8 rok produkcji 1994 z przebiegiem 190 000 jakie są opinie o tym samochodzie ceny cześci awaryjność itp

WujekBeton
WujekBeton
  1 marca 2012

Podałbyś link do aukcji czy coś takiego, bo tak ogólnie to ciężko powiedzieć. Zależy jaki egzemplarz Ci się trafi, ale jako fan marki poleciłbym Ci W124, ale nie polecę, bo nie podobasz mi się z twarzy :zakrecony: no i to przecież za duży, zbyt paliwożerny i zbyt drogi w utrzymaniu samochód dla młodego kierowcy.
Skoro koniecznie chcesz kupić Merca to niech Ci tata dołoży i weź A klasse, wystarczy Ci.

djpuddy
djpuddy
  1 marca 2012
http://moto.allegro.pl/mercedes-benz-c180-i2154098515.html to już 2 samochód
pierwszy był fiat bravo 1.2 16v palił do 9l a A klasa mi się nie podoba to nie wygląda jak merc
WujekBeton
WujekBeton
  1 marca 2012

To wygląda jak Merc :zakochany:

Co do ogłoszenia, zwróć uwagę na lampy czy są homologowane czy jakieś chińskie badziewie, w przebieg i odgrzybioną klime jakoś nie mogę uwierzyć. Fotki są tak zrobione, że ciężko się czegoś przyczepić, może tego, że jest tylko jedno zdjęcie wnętrza co raczej (wg mnie) nie świadczy o jego dobrym stanie...

WujekBeton
WujekBeton
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.2 16v palił do 9l

Sory, że tak post pod postem, ale nie mogę :mrgreen::zakrecony: tyle to w cyklu mieszanym pali mi Mietek z 2.2 150 kuni :lol:.
djpuddy
djpuddy
  1 marca 2012

Spoko.Ja nie jestem fanem merca ani fiata ,samochód ma być do jazdy ewentualnie jakieś małe szaleństwa ale fiata więcej nie kupię . Wrając do tematu to ten prziebieg jest podejrzany ,a co byście polecili do 10 tyś. (byle żeby w mieście 12 nie przekroczyło)

Lexuss
Posty: 74 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  1 marca 2012

to jest jeden z naprawdę ostatnich z serii solidnych miałoproblemowych mietków. Jeśli ma faktycznie taki przebieg to jak bedziesz dbał przejedziesz co najmniej jeszcze raz tyle. Ale jak wiadomo 90% mietków (jak i innych aut zwłaszcza klasy premium) ma mocno kręcone liczniki i to nie raz.
1.8 ma tylko jedną wadę -sporo pali jak na brak osiągów i ma brak osiągów. Jest to silnik do spokojnego turlania się.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.8 rok produkcji 1994 z przebiegiem 190 000

hehehe
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
machu221
machu221
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.8 rok produkcji 1994 z przebiegiem 190 000


:crylol:
djpuddy
djpuddy
  1 marca 2012

Tak wiem ten przebieg jest mało realny a co sądzicie o dieslach 2.2 cdi albo 2.5 turbo jak onie się sprawują

dawidusw202
dawidusw202
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dieslach 2.2 cdi albo 2.5 turbo jak onie się sprawują

dobrze ale lepszy 2,5
a poza tym to nikt tak bez powodu lamp nie wymienia na pewno walony i patrz na rdze
Eljotowa
Eljotowa
  2 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.5 turbo jak onie się sprawują

jeździłem 2,5 turbo tam jakaś wersja niby sportowa, w automacie, powiem ta, ładnie mruczy na wysokich obrotach, ale dużo krzyku mało efektu, ale ogólnie jakby ten silnik trochę unowocześnić pod 200 kuni to było by bosko :D
WujekBeton
WujekBeton
  2 marca 2012
Lexuss
Lexuss: to jest jeden z naprawdę ostatnich z serii solidnych miałoproblemowych mietków

Ostatni to był W124, nie podciągać tu nowszych, bo zaraz Wam wyjdzie że 10letni okularnik też jest jednym z ostatnich :lol:.

Konto usunięte
Konto usunięte: do 10 tyś

A-klasse.
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  2 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym to nikt tak bez powodu lamp nie wymienia na pewno walony

Po czym sądzisz?
Przecież każdy może mieć zachciankę wymiany lamp i zrobienia wieś tuningu, jakby chciał po stłuczce to by wymienił na ori :ninja:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  2 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt tak bez powodu lamp nie wymienia

Podejrzewam, że właściciel jest młody do mógł wymienić dla szpanu zamiast, np. powymieniać filtry i płyny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.