wapcio
wapcio
  11 lutego 2012 (pierwszy post)

Cześć, W tym dziale jestem nowy,nie mam jeszcze prawa jazdy ,ale nurtuje mnie takie pyt.

Czemu posiadacze prawa jazdy z radiem CB, tak zwane mobilki pomagają Sobie przez Radio?
Nie jesteśmy święci ale A na żywo, większość mobile k, których znam, kojarzę to chamy...
A Ci co nie są tacy, to już i tak nie pomaga sobie tak często na żywo, kiedy nie jeżdżą samochodami? np. podczas przytrzymania komuś drzwi ?:)

Chodzi o to,że kto ma samochód to jest lepszy?
Albo rozumiecie, Ty masz samochód, ktoś ma, trza mu pomóc, jest w takiej potrzebie jak ja byłem, jestem, może i ja będe >?
Chętniej komuś pomagamy, nie widząc go ? nie wiemy czy dobry czy skór...i mu pomożemy?
Bo jak komuś pomagasz na żywo, podczas no nie wiem, spacerku, to już wstyd? pokazując Swoje prawdziwe oblicze?
Czy to taka moda ??

rozumiecie o co mi chodzi i o co pytam?

WujekBeton
WujekBeton
  11 lutego 2012

Taki stary kuń i bez prawka :zonk:.

Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiecie o co mi chodzi i o co pytam

Nie bardzo :woot:, jeżeli dobrze skumałem to pytasz czemu ludzie pomagają sobie przez CB, a w realu nie? Może dlatego, że przez radyjko jest łatwiej? Ludzie są leniwi i nie chce im się wysilać. Chociaż znam sporo przykładów bezinteresownej pomocy w realu, a przykład z przytrzymywaniem drzwi to już w ogóle nie wiem skąd wziąłeś.
Może po prostu otaczasz się takimi ludźmi, lub obracasz w gronie takowych. Pomagać należy w miarę możliwości każdemu, takie moje skromne zdanie.
on91
on91
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, W tym dziale jestem nowy,nie mam jeszcze prawa jazdy


będziesz miał prawko i będziesz śmigał np do roboty autostradą( tak ja ja) bądź zakorkowanymi miastami to zrozumiesz dlaczego sobie pomagają przez cb :)
MeyDay
MeyDay
  16 lutego 2012

w sumie głupie pytanie... no pomagają i tyle. ale to chyba dobrze prawda ;)
a w realu... no cóż...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.