peru2012
peru2012
  7 lutego 2012 (pierwszy post)

Wiatm mam pytanie czy mozna jeździc samochodem bo zaden mechainikk nie jest w stanie mi powiedziec wydobywa mi sie zielony olej z klimy mam suzuki sx4 moliwe ze sprezaka na mrozie strzelila czy mozna jeździc ?? nie zpesuje sie nic w silniku ??

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  7 lutego 2012

Silnik i klima,to osobne rzeczy.Nic na pewno się w silniku nie zepsuje,jedynie na wiosnę sprężarka klimy może być do wymiany.

Vinroc
Vinroc
  7 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

poza brakiem klimy nic jej sie nie stanie :)

musisz jechac do gosci co uzupełniają klime i pokazą Ci na ktorym elemencie jest nieszczelnosc i do mechanika niech wymienia
aa Ty z skarbonki cierpisz :)
Jaras19883
Jaras19883
  7 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiatm mam pytanie czy mozna jeździc samochodem bo zaden mechainikk nie jest w stanie mi powiedziec wydobywa mi sie zielony olej z klimy mam suzuki sx4 moliwe ze sprezaka na mrozie strzelila czy mozna jeździc ?? nie zpesuje sie nic w silniku ??

zielony barwnik to dodatek do oleju ktorym sie sprawdza szczelność klimy pod lampa ultrafioletowa, nie ma to wplywu na jazde samochodem, ale i tak musisz odwiedzic serwis zeby usuneli nieszczelność bo nawet z zimie zaleca sie uzyc klime przynajmiej 2 razy w miesiącu bo np sprzegło w sprezarce lubi zardzewiec to ma duzy wpływ na dalsze uzywanie
peru2012
peru2012
  7 lutego 2012

no wlasnie tat uzyl klimy podczas jazdy a wlasnie takie leiste zielone jest ja mam klime reczna nie automatyczna hmm mowie cie nie ma nic wspolnego z chlodzeniem silnika ??
hmm a duzy jest koszt takiej naprawy ?? bo to moze byc sprezarka ztego co sie pytalem lub simerngi mogły sztrzelić na mrozie bo auto bylo kolo -28 jak wlaczyl a tam woda moze sie zbierac

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.