TarikFallujah
TarikFallujah
  7 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam ! Z racji tego, że planuję zakup jakiegoś auta do 2000 zł zauważyłem, że za tą cene można nabyć Forda Mondeo mk1.
Jeżeli ktoś użytkował te auto to prosiłbym o opinię. Szczególnie interesuje mnie niezawodność i eksploatacja na codzień. Pozdrawiam !

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  7 lutego 2012

Najlepiej jakbyś podał jakieś specyfikacje, diesel, benzyna, benzyna z podtlenkiem lpg. ?

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  8 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczególnie interesuje mnie niezawodność i eksploatacja na codzień. Pozdrawiam !

więc jeżeli to Cię interesuje, odpuść sobie mondeo :)
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 lutego 2012
Wariacinaa
Wariacinaa: więc jeżeli to Cię interesuje, odpuść sobie mondeo :)

Dlaczego tak myślisz, trzymasz się stereotypu tych, ktorzy nawet tego auta nie mieli okazji prowadzić.
Każdy samochód o wartości rynkowej 2.000zł nie będzie bezawaryjny, trzeba będzie dokładać i do starej niezawodnej, wysłużonej niegdyś toyoty. Jak kolega znajdzie dobry, w miarę zadbany egzemplarz to jeszcze pośmiga :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  8 lutego 2012
uotr
uotr: Dlaczego tak myślisz, trzymasz się stereotypu tych, ktorzy nawet tego auta nie mieli okazji prowadzić.

Może i nie miałem tego samochodu, ale na warsztacie dosyć często miałem z nim styczność. jest to awaryjny samochód, drogi w eksploatacji, drogi w naprawach i nie polecam . tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat :) może faktycznie jeżeli trafi na zadbany model i mu się "trafi" to nie będzie się psuł :)
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 lutego 2012
Wariacinaa
Wariacinaa: Może i nie miałem tego samochodu, ale na warsztacie dosyć często miałem z nim styczność. jest to awaryjny samochód, drogi w eksploatacji, drogi w naprawach i nie polecam . tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat :) może faktycznie jeżeli trafi na zadbany model i mu się "trafi" to nie będzie się psuł :)

Tak, przyjeżdzały też golfy, toyoty, bmw, ale to jest auto za 2000 zł ;]
Czy drogie ? Nie powiedziałbym.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
czupo
Posty: 13 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
czupo
  8 lutego 2012

ale mit ja mam mk2 1.8TD i jest spoko nie nawala tylko czesci eksploatacyjne ale bym ci odradzał disla bo ciezko znaleźć w dobrym stanie szukaj benzyniaka zetec dobre silniki jeżeli nigdy nie widział gazu.

Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  8 lutego 2012
uotr
uotr: Tak, przyjeżdzały też golfy, toyoty, bmw, ale to jest auto za 2000 zł ;] Czy drogie ? Nie powiedziałbym.


Kontynuowanie tej rozmowy jest daremne :)
TarikFallujah
TarikFallujah
  8 lutego 2012

Głównie benzyna bez lpg mnie interesuje. Miałem styczność z Fordem Sierra i to trzema modelami i to były dobre wozy. Tyle, że korodować lubiły.

whitestok
whitestok
  10 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Głównie benzyna bez lpg mnie interesuje.

Więc jeśli stać Cię w obecnych czasach w Polsce tankować auto benzyną to dlaczego wybierasz Mondeo MK1 i dlaczego tylko za 2000zł? Nie lepiej kupić coś nowszego i lepszego w innej cenie?
TarikFallujah
TarikFallujah
  10 lutego 2012

Jeżeli chodzi o Mondeo mk1 z LPG to słyszałem, że te auta niezbyt dobrze pracują na gazie.
Na lepsze auto mogę sobie pozwolić jak sprzedam mieszkanie. Wtedy już będę myślał nad Hyundai Sonata (rok 2007) albo Toyota Camry (rok 2004) ewentualnie Citroen C5.
W związku z tym, że sprzedać teraz mieszkanie jest trudno to zamierzam coś o wiele tańszego kupić.

dawidusw202
dawidusw202
  11 lutego 2012

sprzedaż mieszkania i kupno auta to głupota stulecia za kilka lat twoje auto bedzie warte 4 tys :D

TarikFallujah
TarikFallujah
  17 lutego 2012

Dawid te auta co wymieniłem kosztują około 20stu tysięcy i mieszkanie mam drugie. Zresztą nie znasz mojej sytuacji, nie będę o tym pisał bo to już moja prywatna sprawa.
Swoją drogą troszkę zjechaliśmy z tematu. Niech ten wątek będzie przeznaczony o Fordzie Mondeo

am14051968
am14051968
  29 lutego 2012

super auto 18td nawet 600 a 700tysięcy km oraz tanie części

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.