kameleon91
kameleon91
  5 lutego 2012 (pierwszy post)

Siemka. Jeśli znacie przyczyny tego zjawiska piszcie. ( tak wiem że to była cofka gazu)

Założyłem u siebie wkładkę gąbkową firmy pipercross w seryjną puche oczywiście , wywaliłem rezonator i na prawdę był efekt gdy załączał się V-tec. Zwiększyłem mu odrobinę dostawę gazu (śruba wysokich obrotów na wężu LPG). Kilka dni temu buchł mi tak jakby gaz i puszkę dolotu wysadziło. Wsadziłem ja z powrotem i zrobiłem tak jak było. Przykręciłem też gaz w taką pozycję jak był... No i jadąc przy załączeniu V-teca nie mam już teraz tego "ryku". Coś się chyba poprzestawiało bo dostaje przecież to samo powietrze a efektu brak.

Jeśli wiecie co mogło się stać napiszcie. Dyskusja na ten temat wśród znajomych jest burzliwa gdyż nikt nie wie gdzie może być przyczyna. Pozdrawiam

Vinroc
Vinroc
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

przyczyna
gaz i vtec
jesli stac Cie na vteca to i stac Cie na tankowanie go
proste jak pierdlalala
buractwo i tyle

a co do tematu
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś się chyba poprzestawiało bo dostaje przecież to samo powietrze

duzo sie niemogło stac bo vte to zmiana rozrządu aa skoro silnik pracuje nic nie przestawiło sie
po prostu odczucie dzwieku jest inne skoro rozwaliło puche to pękła albo cos szukaj przyzyny przy tym

z mechanicznego punktu widzenia nie bardzo mogło sie cos z vtecami stac
kameleon91
kameleon91
  5 lutego 2012

Pucha jest szczelna tak jak była, wyskoczyła tylko z metalowych haczyków i to jest właśnie dziwne ze jest taka zmiana. Na P98 oczywiście także jeżdżę , szczególnie zimą lecz dodam że dźwięk zarówno na LPG jak i na 98 jest ten sa.

WujekBeton
WujekBeton
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: proste jak pierdlalala buractwo i tyle

:lol: dokuadnie tak :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na P98 oczywiście także jeżdżę

Odpalanie samochodu na paliwie, przegazówka i bum na gaz to nie jet jazda!! A większość tak robi...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.