Smarki
Smarki
  13 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam.. Miał ktoś do czynienia z swap'em m30b35 do e30 318? ;)

WujekBeton
WujekBeton
  13 stycznia 2012

Ja miałem, widziałem take swapowane E30 :lol:

Vinroc
Vinroc
  13 stycznia 2012

nawet jechałem

forum bmw sie kłania
tam masz opinase wszystko co tam trzeba przerabiac (chyba cos w belce przód inna misa chyba cos takiego tam było głupoty w kazdym razie)

Smarki
Smarki
  14 stycznia 2012

temat zamkniety bo jednego kolege na privie ponioslo z italina m3 do driftu i mr2 z taniej dostepnymi czesciami niz do e30 .. wybaczcie ale oprocentowany to pisze wiec ortografgia lkezy :D z fartem!

WujekBeton
WujekBeton
  14 stycznia 2012
Smarki
Smarki: temat zamkniety

Nam nie dano zamykać tematów, od tego są ONI:ninja:.
Smarki
Smarki
  15 stycznia 2012

No ale sobie napisać mogę ;D

whitestok
whitestok
  16 stycznia 2012
Smarki
Smarki: temat zamkniety bo jednego kolege na privie ponioslo z italina m3 do driftu i mr2 z taniej dostepnymi czesciami niz do e30 ..

tylko zauważ, że jeśli dałbyś sobie radę w lataniu bokiem E30 itp to i tak MR2 będzie dość sporym wyzwaniem bo to już całkiem inna budowa auta, inaczej waga rozłożona, ciężka dupa bo silnik z tyłu, lekki przód itp... ale spróbować każdy może...aby tylko MR2 nie rozbić bo tych aut coraz mniej się już robi niestety...
HarryBLN
HarryBLN
  18 stycznia 2012
Smarki
Smarki: mr2 z taniej dostepnymi czesciami niz do e30

hahaha nie wiem o ktorej generacji MR2ki mowisz, ale jesli to AW11 to zycze powodzenia, aut jest obecnie ok 30 w polsce a z czesciami ciezko jak cholera. E30tka jest zdecydowanie bardziej oklepana - ba, nie ma porownania! mialem okazje jezdzic takim autkiem i silnik centralnie umieszczony jest cholernie wywazony i stabilny - driftowanie takim autem bedzie trudne ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.