wojtecky
wojtecky
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

witam,

mam kilka pytań odnośnie forda mondeo wersji mk3 z silnikiem 2000cm tdci, ze skrzynią biegów automatyczną 115KM, typ hatchback or sedan

ile mniej więcej pali?
i czy automatyczna skrzynia biegów w tym modelu dobrze sie spisuje?
jakie są najczęstsze usterki tego auta?

z góry dziękuje i pozdrawiam.

222slodki222
222slodki222
  10 stycznia 2012

automat w miare dobry. ale ci nie radze brac. mam znajomych az 3 co maja takie fordy i kazdy z nich robił kosztowne naprawy i zawsze to były wtryski i koszty spore. wez lepiej inne auto pod uwage.

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  10 stycznia 2012

Znajomy ma mondka spalanie w granicy 6,5 komfort bardzo fajny
Silnik.. wtryski masakra robił już 2 razy Za pierwszym razem gościu skasował go ponad 4tys chyba nawet pompa była w regeneracji
Tak ze przemyśl sobie to:)

Szufladaa
Szufladaa
  23 stycznia 2012


Smykam Fordem Mondeo mk3 - co do wtrysków , to faktycznie padają , akurat jezdze z silnikiem 2.0 TDCI 130hp - manualna skrzynia.
Odnośnie wtrysków , to nie zawsze trzeba wymieniać , są warsztaty , które zajmują się tymi sprawami czyszcząc je ultradźwiękiem - koszt mniej więcej 1000 zł
Spalanie auta to przy mojej ( ciężkiej nodze) 5.9 Średnio
szalonybabelek22
szalonybabelek22
  2 lutego 2012

7 litrow chyba ?????

Avatar użytkownika LexussLexuss
Posty: 74 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  8 lutego 2012

TDCI nie polecam, TDDI chodzi jak traktor, jest głośny ale nie ma problemów z układem paliwowym i nie jest wrażliwy na jakość paliwa. Miałem 4 mieś mondeo Tddi muła 90KM w kombiaku i w trasie palił 6.5 a po mieście Łodzi małe i cieżką noga 9.5 ale dało sie zejść do 8 w pozaszczytowych godzinach

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.