Ancel
Ancel
  26 grudnia 2011 (pierwszy post)
::zonk::
Witam wszystkich
mam takie pytanko...
niedawno swoim Peugeotem uderzyłem kolesia ... a dokładniej to przerysowałem mu delikatnie zderzaczek,oraz nadkole przy wycofywaniu... spisał dane tam tego... i pojechał
okey... przyszedł do mnie list ... z PZU tam trzeba pozaznaczać czy była noc czy dzień...przebieg zdarzenia i wgl... i jest taka rubryczka...czy poszkodowany przyczynił się do szkody...
odpowiadam tak... ponieważ gdy ja w niego wjechałem prawidłowo to on powinien ze mnie wyjechać a nie ja z niego ponieważ wyzwierzając z niego narobiłem więcej szkód niż go dotykając....ale dobra mniejsza z tym
pytanie tutaj kieruje co mi po prostu za to grozi...
mam OC MTPL Premium KOMFORT w PZU auto zareje. na Matkę ja jako współwłaściciel...
lamiluzje89
lamiluzje89
  26 grudnia 2011

co Ci grozi?? zalezy jak szkode uznaja... od 10% do 20% znizki ci moga zabrac.

Wars045
Wars045
  26 grudnia 2011

jak można w kogoś prawidłowo wjechać ?
napisz po polsku ?

wjechałeś w gościa a on ruszył ? i w twoim mniemaniu ty odjechałeś co narobiło większych szkód ? to jaka jego wina ?

WujekBeton
WujekBeton
  27 grudnia 2011

Pomachaj jeszcze tą sztangą, bo nie idzie zrozumieć Twojego toku myślenia.
Wjechałeś w gościa i zamiast wycofać z niego to liczyłeś, że co? Że facet odfrunie czy teleportuje się do innego wymiaru?

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra mniejsza z tym


Konto usunięte
Konto usunięte: Premium

Już wiem o co chodzi :zakrecony: chciałeś pochwalić się kontem premium mamusi :brawo::cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: przerysowałem mu delikatnie

Ojciec kupił kiedyś auto po takim delikatnym ,,przerysowaniu" :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na Matkę ja jako współwłaściciel...

matce zabiorą 5-10% a tym samym tobie ze zniżek

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: narobiłem więcej szkód niż go dotykając


przykład idioty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.