Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  18 grudnia 2011 (pierwszy post)

autko renault clio II 1.4 16v po wlozeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu do pozycji zaplon wszystko ok swieca sie te kontrolki co trzeba gasna te co trzeba natomiast po przekreceniu go dalej lekko zakrecilo rozrusznikiem po czym wszystkie kontrolki zgasly zresetowalo licznik kilometrow zegarek i radio I tu moje pytanie siadl akumulator czy elektryka ?? dolaczam link do filmiku z proby odpalenie jesli cos niezrozumiale napisalem http://www.youtube.com/watch?v=uz141fiRGt4&feature=youtu.be

Vinroc
Vinroc
  18 grudnia 2011

akuma totalnie wyładowana :)

Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  19 grudnia 2011

Dokładnie jak napisał mój poprzednik, totalnie padnięty akumulator :)

Jaras19883
Jaras19883
  20 grudnia 2011

niekoniecznie akumulator, sprawdz napiecie na akumulatorze i przy rozruszniku moze gdzies je gubi albo padl jakis sterownik

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  20 grudnia 2011

A może tak na sam początek bezpiecznik ? :D

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Vinroc
Vinroc
  20 grudnia 2011
KoTyy
KoTyy:

jaki bezpiecznik przy zapalaniu wariuje zegarami ?
bo az ciekaw jestem hm

bezpiecznik to albo by niestartował albo zegary by sie niezgłaszały (nowe clio na canie juz chyba)

Konto usunięte
Konto usunięte:

rozrusznik albo by sie zawieszał albo automat zdechł albo by nie krecił wgl przy czym zegary by sie zachowywały normalnie
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  21 grudnia 2011

Mi jak coś nie pali to zawsze bezpiecznik sprawdzam potem do akumulatora.
Wystarczy ze gdzies kabelek od masy dotyka tam gdzie nie trzeba i lipa.
Styki popalone na elementach. Potem płacz, tak to jest jak chce sie speca we wszystkim robic ;p. Odstawic do dobre mechaniora jak mechanior zna sie na robocie to nie zedrze.

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.