edwardos53
edwardos53
  19 listopada 2011 (pierwszy post)

jest taki problem z moja viki występują dosyć często falujące obroty, na benzynie bo na gaz nie chce mi się przełączyć.
w trakcie jazdy występują szarpania silnikiem co to może znaczyć, oraz spadek mocy ??
a co do gazu to jak chce przełączyć na lpg i gazuje to kontrolki na przełączniku gasną, a silnik też a gdy próbowałem przytrzymać go na gazie zęby nie zgasł to z prawej strony poszedł dym z pod maski o co chodzi ????

patryyykk
patryyykk
  19 listopada 2011

człowieniu jedź do gazownika a nie szukasz ratunku na forum :rotfl: i to fotki

WujekBeton
WujekBeton
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: viki

Kuwa padłem :zakrecony: Kupisz sobie padło i to z gazem, a później się dziwisz, że nie jeździ. Chcesz rady? ZEZŁOMUJ toto
edwardos53
edwardos53
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZEZŁOMUJ toto

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia :P to lepiej siedź cicho.
WujekBeton
WujekBeton
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poszedł dym z pod maski

Jeżeli poszedł dym spod maski to zamiast pytać Nas powinieneś już dawno lecieć do mechaniora, a nie czekać aż Ci się zapali viki:lol:(nie mogę normalnie), bo może ktoś na fotce.pl doradzi coś mądrego. Swoją drogą jak mi w BMW falowały obroty na gazie to ją sprzedałem :mrgeen:, była uszczelka pod głowicą do roboty i zajeżdżony silnik.
Czyli nadal, uparcie i stanowczo będę powtarzał ZEZŁOMUJ TOTO
edwardos53
edwardos53
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mi w BMW falowały obroty na gazie


Konto usunięte
Konto usunięte: falujące obroty, na benzynie

Czytanie Ze Zrozumieniem Się Kłania :P
MlodyMosiek19
MlodyMosiek19
  20 listopada 2011

zapewne gdzies ciagnie lewe powietrze nie miales strzalu na gazie??

WujekBeton
WujekBeton
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytanie Ze Zrozumieniem

Sory, nie wczytywałem się :lol: i tak twierdzę, że najlepiej będzie ZEZŁOMOWAĆ TOTO
Jaras19883
Jaras19883
  21 listopada 2011

jak ci faluja obroty to sprawdz przeplywomierz a z gazem jedz do gazownika

Skrillex92
Posty: 7 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Skrillex92
  25 listopada 2011

Falujące obroty Do wymiany Lub przeczyszczenia silniczek krokowy ew. podjedz pod komputer i niech ci sprawdzą jakie masz błędy we samemu możesz to sprawdzić metodą błysków mostkujesz złącze diagnostyczne i liczysz błyski tutaj masz wszystko opisane tutaj jest od tigry ale w viki nie ma różnicy http://opel24.com/porady/tigra/317-odczyt-bledow.html

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.