NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2011 (pierwszy post)

Witka.

Od lutego do teraz miałem spokój. Moja Skoda Octavia 1,9Td rok 2000 znowu się zapowietrzyła.

Oczywko popuściłem na trasie wtryski, dolałem do filtra trochę ropy i podpiąłem kable pod akumulator żeby swojego nie zajeździć.

(tak od tamtego czasu nie rozstaję się z kluczem 10,13,17 butelką ropy, kablami i akumulatorem)

Ale teraz to już się naprawdę wkurzyłem.

Dałem do mechanika - niby fajne ogłoszenie "Profesjonalne obsługiwanie pomp wtryskowych i układu paliwowego"

Cóż myślę ogarnie temat.

Zostawiłem mu samochód na dzień, zrobił to co inni czyli wymienił filtr paliwa, po raz setny przewody. Niby jakaś rurka co idzie do pompy to też, na samej pompie jakąś śrubkę zamienił. Do tego wyczyścił zbiornik i smoka.

Odebrałem samochód, pojeździłem 2 dni i wczoraj znowu to samo!!!!!!

Pompa na krótko działa, mam nawet za filtrem paliwa zrobiony zawór zwrotny żeby paliwo nie cofało się z powrotem do baku.

Samochód może jeździć tydzień, a postoi noc czy dwie bez jazdy i się zapowietrza.
Dodatkowo na luzie przy obrotach 900 paliwo płynie bez powietrza, gdy dodam gazu do 3000 widać bąbelki.

uj mi strzela, tyle fachowców i nikt nie potrafi zrobić 11 letniego samochodu.

Co radzicie ??

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Vinroc
Vinroc
  16 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

to nie ujechał by bo wydatek był by za niski do np wysokich obrotów
lamiluzje89
lamiluzje89
  16 listopada 2011

simeringi na pompie sprawdz.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 listopada 2011

już jutro odbieram samochód i dam znać co dokładnie było.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Vinroc
Vinroc
  17 listopada 2011

az bede specjalnie czekał na posta :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 listopada 2011

nie działa coś hosting, więc zapodam link

http://zapodaj.net/5c6e45f92b6b.png.html

wymienił zaznaczoną część na czerwono w pompie. Skasował 600zł i tydzień temu 150zł za wymianę filtra paliwa i przewodów.

Gdy wróciłem do domu, od pompy patrzę w przewodzie znowu 2 bańki z powietrzem!
Ale zobaczymy jak jutro gdzieś pojadę, w razie co jest 6 miesięcy gwarancji.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KORARM
KORARM
  18 listopada 2011

Przecież ty całą pompę zaznaczyłeś Coś nie wierze, żeby to przyniosło jakiś efekt.
Pewnie starą pompę ze złomu ci założył albo nic nie zrobił. A kto Tobie zaznaczył to na czerwono?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ty całą pompę zaznaczyłeś Coś nie wierze, żeby to przyniosło jakiś efekt. Pewnie starą pompę ze złomu ci założył albo nic nie zrobił. A kto Tobie zaznaczył to na czerwono?

ja to zaznaczyłem, całe wymienił na inną - używkę. Mojej nie chciało mu się robić. A tą górę zostawił bo poznałem ją po nacięciu ;] - zresztą potem też mi to powiedział.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.