Basiula
Basiula
  13 października 2011 (pierwszy post)

Witam,
Kupiłam sobie autko, ubezpieczenie na nim jest do marca, mogę na nim jeździć do tego marca a sprawdzą mi ubezpieczenie po numerze nadwozia czy muszę wykupić nowe? Dodam, ze poprzedni właściciel ubezpieczał się w Aliansie.
Na google nie znalazłam podobnego wątku, zapytania.

Podejrzewam, ze szanse na odpowiedź tutaj są nikłe ale cóż, spróbować zawsze można. :and:

Pozdrawiam Baś.

Basiula
Basiula
  13 października 2011

Można zamknąć temat, znalazłam odpowiedź na swoje pytanie :)

WujekBeton
WujekBeton
  14 października 2011

Więc zdradź nam tą odpowiedź. Teoretycznie możesz, ale jeżeli poprzedni właściciel wymówi polise (ma takie prawo, a w wręcz obowiązek :mrgreen:) to zostaniesz bez ważnego OC. Ja zawsze zawieram nową umowę w TUW i jeżdżę bez żadnych kombinacji, można też jeździć na umowie tamtego gościa, tylko trzeba przepisać na Ciebie i przeliczyć wysokość składki, pewnie dopłacić jakieś tam pieniądze. Tego akurat nie powiem dokładnie, bo znajomy tak jeździ i nie bardzo się orientuje.

Basiula
Basiula
  14 października 2011

no własnie dowiedziałam się tego samego co Ty powiedziałeś, mogłabym tak zrobić, jeśli by nie wymówił , wtedy idę do ubezpieczalni i oni mi wpisują moją rejestracje :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.