Szufladaa
Szufladaa
  6 października 2011 (pierwszy post)

Witam Panów , padł mi zamek otwierania maski przedniej. Przekręcam prawo lewo - nic , wcześniej chociaż maska odskakiwała , ale nie dało się jej odblokować. Trochę glupie rozwiązanie z tym otwieraniem za pomocą kluczyka. Przy byle stluczce pierwszą rzeczą jaką robi straż , to odlączanie akumulatora , ale jak tu odlączyć jak jest tak dziwnie zrobione? W każdym razie maski nie idzie otworzyć , mechanik zalecił wycinanie grila i kupno nowego zamka , od spodu jest jakieś nieszczególne dojście do niego. Może miał ktoś ten sam problem i jakoś inaczej go rozwiązał? Brecha nie wchodzi w gre : )

Vinroc
Vinroc
  8 października 2011

grill rozwal albo rozwierc zamek

222slodki222
222slodki222
  10 października 2011

a jak tam wtryski jeszcze nie padły??

Vinroc
Vinroc
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

pytanie równie dobre jak np "czy twoja laguna sie nie psuje" :P
Szufladaa
Szufladaa
  10 października 2011
Wtryski jeszcze nie padły Panie 'słodki' , auto ma przejechane 170tys km , a mimo zatankowanej raz benzyny i przejechaniu 10 km auto (odpukać) nadal funkcjonuje. Wlaściwie to jestem spokojny o to , jakby się coś działo to z uśmiechem na twarzy wystawie na allegro , a tam gość Twojego pokroju chętnie zainwestuje kilka groszy , by podnieść swoją atrakcyjność podczas jakiejś uroczej imprezy w remizie. : )

Ogólnie to Panowie , calą sprawe zalatwili mi goście od kontrolowanych wlamów , gdyby ktoś mial ten problem w przyszlości radzę udać się prosto do takich gości.
Cena 50 zł , czas pracy ok 30 min.

Pozdrawiam :banan::banan:
Vinroc
Vinroc
  10 października 2011

szybki podjazd ;)

222slodki222
222slodki222
  11 października 2011

to jest fach niech pan odtworzy taka działalność otwieram wszystko w 30min :P tak serio to tez sa tez potrzebni. a co do wtryskow to pytam bo moi znajomi maja mondeo wiec tak 4 sztuki i kazdemu wtryski siadały

Szufladaa
Szufladaa
  11 października 2011

''to jest fach niech pan odtworzy taka działalność otwieram wszystko w 30min''

yhym... Rzeczywiście się zgodzę , problem z wtryskami był , szczególnie u aut z początkowej produkcji , trochę makulatury w tym kierunku wyczytałem - jak dotąd nie ma problemu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.