KopcyK93
KopcyK93
  25 września 2011 (pierwszy post)

elo proste pytanie czy bmw e46 320D da rade ? jezdzilem 5 miechow na e30 ;] bmw e46 benzyna v disel ??? co wybieracie ? chodzi mi glowie o 320

Czerek5
Czerek5
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zrobisz to nawet polonezem

http://www.youtube.com/watch?v=PL2liXmSt7s&feature=related
WujekBeton
WujekBeton
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: palila mi 22l i sprzedal i kupil m5 i pali mu 25

Chcesz bawić się w drift, który tanim sportem nie jest, a martwisz się spalaniem:woot:? Jak dla mnie to dzieciak ma trochę kasy, ale nie bardzo wie co z nią zrobić. Kup sobie lepiej bogatszą wersję tego 320d i ciesz się niskim spalaniem.
mshadow
mshadow
  10 października 2011

Do driftu szczerze polecam e30.Ładną sztuke można dorwać w granicach 2-3tys zł + zdrowy motor m20b25 cena do 2000zł razem z potrzebnymi gratami lub m30b35 ceny do 1500zł. i za około 5 koła masz nie samowitą zapi.:cenzura:.ake.

E30 jest bardzo podatna na modyfikacje prosta i wytrzymała konstrukcja oraz dobra dostępność części nowych i używek w przystępnych cenach.

Ja sam kupiłem piękne e30 316i w idealnym stanie i zeswapowałem sobie na m30b35.I tym sposobem za 3,500zł mam piękny 211 konny samochód który na 3 biegu zamiata tyłkiem po suchym asfalcie...

Jak coś to służe pomocą.Moje gg:3903658

ps.Diesle to nawet do jazdy na codzień się nie nadają.Chyba że mówimy o starych Td mercedesa z większym turbo. :)

Vinroc
Vinroc
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak to mówią z gów..a bata nie ukrecisz ale tu kolega racje ma
wybebeszyć całe wnetrze jeszcze zrobić dobrą prowizoryczną hydrorękaw i auto zajebiste do polatania sobie

sam mysle też nad owym patentem acz bmw mnie jakoś razi :P
mshadow
mshadow
  17 października 2011

bmw z doświadczenia wiem że sa zajebiste.(E30 for ever)
Np do e30 bardzo prosto pasuje wiele części z innych bmw.Można np zakupić kompakta 323Ti z niemcowni za 2 tyśki i wtedy do e30 mamy cały napęd i zawias.I negatyw z przodu się zrobi i z tyłu "0" i konwersja 5x120 i będzie 170 kunia

mshadow
mshadow
  17 października 2011

Do E30 pasuje bez ŻADNYCH PRZERÓBEK wiele gratów z innych beemek.Wystarczy wykręcić i wkręcić.A instalacja silnika jest spięta jedną kostką.Wystarczy wypiąć wpiąć nową z nowym silnikiem podłączyć kompa od nowego silnika przepiąć kostke w zegarach żeby dobrze działały i mamy całą elektronike załatwioną. :D:D:D

Vinroc
Vinroc
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wow naprawde ? ^^
mshadow
mshadow
  27 października 2011

Tak,oczywiście

MuyBueno
MuyBueno
  28 października 2011

A ja na Twoim miejscu kupiłabym 200SX s13

Vinroc
Vinroc
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

yhym
czyli wypinamy wtyczke wpinamy wszystko okej
aa ta masa czujników z nowego silnika sama sie odnajdzie w starej instalacji :)

Konto usunięte
Konto usunięte:

tak samo mozna supre kupić (mk3 turbo w dobrych cenach chodza)
tez duzo modów da sie porobić i zabawa przednia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.