Vinroc
Vinroc
  18 września 2011 (pierwszy post)

stare jak swiat ale pytam bo zainteresowany jestem
czy jesli samemu sie przełozy auto (anglik) to zarejestrują czy jak ?

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  18 września 2011

już nie.kiedyś można było sobie przełożyć samemu i tylko jechać na przegląd itd.
Teraz przekładają firmy które wystawiają specjalny certyfikat bez którego nie przejdzie przeglądu.

Vinroc
Vinroc
  19 września 2011
rodzynekchn
rodzynekchn:

jak przywioze anglika przełoze go pojade na przegląd z wcisniecem bajki ze auto po normalnej stronie miało kiere ?
whitestok
whitestok
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jeśli numery VIN są podobne do tych, które były na europejski rynek to może i by Ci się udało...np importowanego auta z Japonii byś już tak nie zrobił bo tam VIN jest dłuższy :D
Vinroc
Vinroc
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie nie mówie o normalnym autku

ale o japonskim czyms mysle
kasa juz jest ino trza by sie rozpatrzyć w co isc z tych klasycznych zabawek z suszarką :D
whitestok
whitestok
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

hehe więc znając już Twoje zamiłowanie do boxerów to pewnie Subaru? tylko patrz czy nie było importowane z Japonii bo wtedy VIN dłuższy...no ale w prawdzie te JDM są lepsze niż europejskie wersje.
Vinroc
Vinroc
  20 września 2011

ehh niewiem
supra kontra subaru sie zdecydowac nie moge aa kasa czeka i korci :D:D

hm ale pytam bo chciałem przełozyć auto bo mam pare tanio i sprzedać
tylko ze samemu nie przez warsztat wiec dletego pytam :)

whitestok
whitestok
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh niewiem supra kontra subaru sie zdecydowac nie moge aa kasa czeka i korci :D:D

suprę mk4 (bo taką pewnie miałeś na myśli) jest cholernie ciężko przełożyć z RHD na LHD, czytałem na forach, że to całkowita rzeźba i bardzo dużo kosztuje bo dużo części trzeba kupić od LHD więc nie warto, ale za to mógłbyś sobie Skyline R33 po lifcie w GTT ściągnąć i spróbować zarejestrować go takiego jaki jest, da się ale trwa trochę dłużej niż rejestracja zwykłego auta.
Vinroc
Vinroc
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

znaczy chce wgl najpierw wiedziec jak jest z ową przekładką
czy jak przywioze auto w garazu przełoze i pojade zarejestrowac nic nikomu nie mówiąc jakby było to auto z niemiec
Czy sie uda ?

aa co do naszej rozmowy ^^

mk4 tak ale bez przekładki
auto do zabawy
skyline jakoś niby marzenie ale nie
jezdziłem 2.5 turbo niby kop niby zabawa ale jakoś chyba supra bardziej (mk3 3.0turbo trochu tez jezdziłem)
i supra stara przypadła do gustu wiec taa oczko wyzej chyba tak :D
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak przywioze anglika przełoze go pojade na przegląd z wcisniecem bajki ze auto po normalnej stronie miało kiere ?

No nie wiem czy to łyknie.
Można zarejestrować anglika zostawiając kierownice tak jak jest jeżeli auto jest zabytkiem lub pojazdem specjalnym :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.