Miyaga
Miyaga
  9 września 2011 (pierwszy post)

Kolega chce kupić ten motor za 100zł od znajomego. Twierdzi, że nie jest kradziony. Nie będzie jeździł nim po mieście lecz tylko po drogach polnych czy takich ogólnie niepublicznych. Czy coś mu grozi za to, że jest bez dokumentów ?

222slodki222
222slodki222
  10 września 2011

tak mandat i konfiskata ogara i zamkną go na dożywocie. chłopie w polsce połowa ludzi smiga tak kto ogara bedzie sprawdzał

Miyaga
Miyaga
  10 września 2011

a jak można sprawdzić kto był poprzednim właścicielem ? obecny nie znał jego historii.

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no tak bo Ty myslisz ze policja jezdzi po drogach polnych... o matko :)
1/3 co ma juz wieksze moto, typu 600 a maja po 18-19 lat i bez prawka co gorsze i co? i jezdza :)
Miyaga
Miyaga
  10 września 2011

dobrze, nie chodzi mi o prawko. jestem pełnoletni więc mogę jeździć nim legalnie lecz nie ma do niego dokumentów. takiego go kupił i dwóch poprzednich właścicieli też miało go już takiego. chodzi mi o to, czy nie jest kradziony czy coś. poprzedni właścicieli twierdzi, że nie.

Vinroc
Vinroc
  10 września 2011

sprawdzić cieżko bedzie
dowód bedzie pewnie zabrany za coś wiekszosc starych sprzetów tak ma

aa usilne dowiadywanie sie o nim to proszenie sie o kłopoty bo zaraz bedzie ze ubezpieczyć itp

jak mówią tu chłopaki
siadać jezdzic i nie martwić sie aa jak zatrzymają w co wątpie to po prostu no nie szaleć i dogadać sie :)

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  13 września 2011

pizdu pizdu ja posłucham... co wy robicie ?? znacie sie jak pół dupy za krzaka!!!

niech kolega kupi tego ogara za 100 rozbierze i zarobi na nim na częściach.

osobiście nie polecam jazdy bez papierów czy to po polu czy tam gdzie. Teraz policja jeździ nawet po polach mają quady itp. jak drapna biedy bedzie co nie miara fundusz gwarancyjny itp.
nawet jak bedzie wjezdzal na wioske czy gdzie indziej i nie daj Boże mu jakiś dzieciak wyleci ... nie wyjdzie z kryminału... a teraz są różni ludzie i co do tego policjanci myślicie że tak łatwo sie z pałkarzem dogadać? pfff piedolicie durnoty jak pobici ....
jazda bez prawka to już mniejsza bieda niż motocykl;em bez dokumentów.

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

Vinroc
Vinroc
  13 września 2011
kanterx
kanterx:


módl sie dalej ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.