Rapfans
Posty: 1 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Rapfans
  24 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam ,chciałbym poznać kobiety interesujące sie mechaniką pojazdową i chcących iśc do szkoły na ten kierunek.

KORARM
KORARM
  24 lipca 2011

A co to forum "Randka" ?

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  24 lipca 2011

a co chcesz sobie siedziec wygodnie w fotelu a baba ci ma naprawiac samochod? :D

ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  24 lipca 2011

po 1 jest tylko jedna szkoła z takim kierunkiem w polsce
a po 2 wątpię że jakakolwiek dziewczyna chciała by zarabiać tym sposobem na życie czyli codziennie mieć brudne łapy od wszelkiego rodzaju syffffu ;P

zresztą nie zawsze dobry mechanik to mechanik po szkole,do tego trzeba mieć łeb ;]

WujekBeton
WujekBeton
  24 lipca 2011

A wiecie, że założyciel tematu rozsyła link do niego w komentarzach dziewczynom? :woot:

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po 2 wątpię że jakakolwiek dziewczyna chciała by zarabiać tym sposobem na życie czyli codziennie mieć brudne łapy od wszelkiego rodzaju syffffu ;P

zarabiać nie, ale lubie grzebać przy mojej suni. :zakochany: :D
milosz9292
milosz9292
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po 2 wątpię że jakakolwiek dziewczyna chciała by zarabiać tym sposobem na życie czyli codziennie mieć brudne łapy od wszelkiego rodzaju syffffu ;P

Powiem tak: u mnie w szkole są kierunki typu technik mechanik lotniczy, technik awionik i technik mechatronik no i powiem Ci, że te kierunki cieszą się coraz większą popularnością wśród dziewczyn. Z mojego rocznika na tych 2 pierwszych kierunkach jest po 1 dziewczynie w klasie, ale np. ci co teraz będą w 2 kl technikum już jest 2 dziewczyny w klasie. Wiem, że może nie dużo, ale sam fakt tego, że są chętne na takie kierunki:)
Poza tym w szkole dziewczyny, które zapiszą się na jeden z kierunków mechanicznych dostają dodatkowe profity, np. dofinansowanie do internatu, biletu miesięcznego i darmowy kurs szybowcowy itp.:)
KORARM
KORARM
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiecie, że założyciel tematu rozsyła link do niego w komentarzach dziewczynom?

Nie wiedziałem, żal mi go
suzana161
suzana161
  24 lipca 2011

ja od wrzesnia planuje;p

Amasia2010
Amasia2010
  25 lipca 2011

Ja chce zostac mechanikiem ale chyba mi sie nie uda:(

zakochana14
zakochana14
  25 lipca 2011

A ja lubie mieć brudne łapy i naprawiać cokolwiek ;D

whitestok
whitestok
  25 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:


zakochana14
zakochana14:

haha widze ze rozsylane linki jednak przynoszą efekty :D haha
ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  26 lipca 2011

no to powodzenia dziewczyny,która z was zna już zasady działania rozrządu ? hehe
podłubać to każdy sobie lubi,ale jak przyjdzie zrobić coś konkretnego to się zaprowadza do mechanika,widzę to tak że są zawody stworzone dla kobiet,i dla mężczyzn,i ewentualne bardzo rzadkie wyjątki od reguły gdy np kobieta zostaje mechanikiem...a i sama nauka czyli przyswajanie 90% teorii to jest nic,liczy się praktyka !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.