Kasjopejka
Kasjopejka
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

hej, tata chce mnie zapisać do wakacyjnej szkoły kierowców wyścigowych na tor kartingowy Grand Prix tylko się zastanawiam czy będą tam też inne dziewczyny czy sami chłopcy :) i czy dziewczyny też się dobrze ścigają ? i czy to fajny pomysł dla dziewczyny ?

denaturat
denaturat
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, tata chce mnie zapisać do wakacyjnej szkoły kierowców wyścigowych na tor kartingowy Grand Prix tylko się zastanawiam czy będą tam też inne dziewczyny czy sami chłopcy :) i czy dziewczyny też się dobrze ścigają ? i czy to fajny pomysł dla dziewczyny ?

na pewno niekonwencjonalny choc coraz wiecej jest dziewczyn w tym sporcie :)
moze bedziemy mieli kiedys jakas piekna pania w F1 ?
a Ty czujesz taka zajawke czy to tylko niespelnione marzenie Twojego taty?
Kasjopejka
Kasjopejka
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty czujesz taka zajawke czy to tylko niespelnione marzenie Twojego taty?

mój tata to fajny gość :) robimy dużo zwariowanych rzeczy, a te wyścigi to wymyślił chyba żebyśmy się potem razem mogli ścigać :)
denaturat
denaturat
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój tata to fajny gość :) robimy dużo zwariowanych rzeczy, a te wyścigi to wymyślił chyba żebyśmy się potem razem mogli ścigać :)

to pozazdrościc taty, mój to juz niestety zmęczony życiem starszy pan ale i tak czasem miewa ciekawe pomysly.
Mozesz spróbować to zawsze jakieś nowe przeżycia a kto wie czy nie jestes samorodnym talentem :mrgreen:
WujekBeton
WujekBeton
  27 czerwca 2011

Skoro lubisz miło spędzić czas z ojcem, a do tego masz jakiś tam pociąg do motoryzacji to korzystaj koniecznie z okazji. Z tego co się orientuje to nie będziesz jedyną dziewczyną (raczej).

luk0712
luk0712
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

na pewno duzo sie nauczysz i dostaniesz takiej hm 'odwagi' i sprawnosci ze w normalnym ruchu po prostu bedziesz sprawniejsza :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.