kubus0
kubus0
  25 czerwca 2011 (pierwszy post)

Czy w dzisiejszych czasach można zdać prawo jazdy za łapówke .Jak to wogle załatwić komu wręczyć ile kosztuje taki beztresowy egzamin i czy jest to możliwe żeby zdać za łapówke w Polsce ? co o tym myślicie ?

luk0712
luk0712
  25 czerwca 2011
kubus0
kubus0:

obys kupił to prawojazdy i zebyś sie zabił skoro jezdzic i tak nieumisz :)
WujekBeton
WujekBeton
  26 czerwca 2011
kubus0
kubus0: będę się za was modlił

czy ty nie jesteś elektoratem PiSu?:woot:

kubus0
kubus0: matke boską z kalkuty czy może matke Terese

Matka Teresa z Kalkuty MC, właśc. Agnesë Gonxhe Bojaxhiu, imię zakonne: Maria Teresa od Dzieciątka Jezus (ur. 26 sierpnia 1910[1][2] w Skopje (obecnie Macedonia), zm. 5 września 1997 w Kalkucie w Indiach) – zakonnica, założycielka zgromadzenia Misjonarek Miłości, błogosławiona Kościoła katolickiego, laureatka Nagrody Templetona oraz Pokojowej Nagrody Nobla.

Przez ponad 45 lat służyła ubogim, chorym sierotom i umierającym w Indiach. Już w latach siedemdziesiątych była znana na świecie jako adwokat biednych i bezbronnych. O jej życiu i działalności powstawały liczne filmy i książki. W 1979 roku otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla, natomiast rok później najwyższe indyjskie odznaczenie państwowe – order Bharat Ratna – za pracę humanitarną. Misjonarki Miłości systematycznie rozwijały się i w roku jej śmierci (1997) obsługiwały 610 misji w 123 krajach (hospicja, domy dla zakażonych HIV/AIDS, trądem i gruźlicą, jadłodajnie, programy wspierające dzieci i rodziny, domy dziecka i szkoły).

Matka Teresa z Kalkuty musiała też stawiać czoło różnorakiej krytyce. Pojawiały się zarzuty, że jednym z aspektów pracy zgromadzenia Misjonarek Miłości było nawracanie na katolicyzm oraz niepotwierdzone nigdy oskarżenia o chrzczenie umierających wbrew ich woli lub woli ich rodziców. Krytykowano jej sprzeciw wobec aborcji i antykoncepcji, wiarę w to, że ubóstwo jest czymś dobrym, a także standardy opieki medycznej w hospicjach Misjonarek Miłości i nieprzejrzysty sposób wydawania darowizn przez zgromadzenie.
źródło Wikipedia:jezyk2:

kubus0
kubus0: beztresowy egzamin

bo normalnego zdać nie potrafisz:zonk: a tatuś pewnie powiedział, że tym razem musisz zdać, bo więcej kasy nie da :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: to same leszcze sa

mam nadzieję, że piszesz to dla jaj, bo od jednego debila, którego już mamy gorsi będą tylko dwaj tak myślący :wtf:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam cwicze 2 lata z przerwami problem jest taki ze nie moge nabrac massy kto zna jokoms dobrom djete i też rospiszke treningowom ja cwicze 3 razy w tygodniu poniedziałek sroda piontek dobrze czy nie


kuwa nastepny półgłówek :mrgreen: ja pierdykam co za czasy... debile teraz to juz chyba na drzewach rosna i spdaja jak jablka czy inne kasztany :mrgreen:
dawidusw202
dawidusw202
  26 czerwca 2011

zazwyczaj ludzie zdają za 6 razem w dzisiejszych czasach bo jest ciężko ale zadarzają sie tacy co zdają 12 razy i jest coraz gorzej ze zdawaniem a w styczniu wchodzi nowa ustawa prawko na 4 miesiące i później trzeba chodzić na dodatkowe kursy przeje.:cenzura:.e po prostu i 2 letni okres próbny współczuje teraz młodym mają naprawde przeje.:cenzura:.e
a co do łapówek to jeszcze są starzy wyjadacze co potrafią załatwić ale trzeba sie do odpowiedniej osoby zgłosić i zapłacić katastrofalne pieniądze

WujekBeton
WujekBeton
  26 czerwca 2011

i dobrze! wiesz jak Ci młodzi kierowcy jeżdżą?! coraz ciężej ich wyprzedzić :Zakrecony:

dylaracomesback
dylaracomesback
  26 czerwca 2011
kubus0
kubus0: a mi to lata wasze teksty koło tyłka co wy tu piszecie mam was głęboko w Dupie wasze teorie z życia wzięte i kto tu kozaczy

to won

kubus0
kubus0: chyba mieliście trudny wiek dojrzewania rozumiem to może matka was biła może ojca nie mieliście naprawde wam współczuje i obiecuje będę się za was modlił żeby więcej takich głupków nie było na tym świecie

ok, miałem ciężkie dzieciństwo , straciłem dziewictwo z ojcem w moje 13naste urodziny, matka mnie biła, próbowała wieszać na kablu od prodziża, ale prawo jazdy zdałem za pierwszym razem, bejb : *

Konto usunięte
Konto usunięte: kubus niemartw sie w polsce za kase to wszystko kupisz niema lipy niesuchaj tych poje..ych ludzi to same leszcze sa:) cwaniakuja bo prawko maja jak by niezdali to by tak sami pisali jak ty

taki sam przygłup i z Ciebie : )
dylaracomesback
dylaracomesback
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj ludzie zdają za 6 razem w dzisiejszych czasach

gdzie :D
JUWENUS
JUWENUS
  27 czerwca 2011

kiedys w siedlcach kosztowało taka rzecz 2 tysionce

Kasjopejka
Kasjopejka
  27 czerwca 2011

Ja zdałam za pierwszym, sama byłam w szoku bo tak wszyscy straszyli

dawidusw202
dawidusw202
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie :D

w całej polsce :D
WujekBeton
WujekBeton
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: straciłem dziewictwo z ojcem w moje 13naste urodziny

jak się nie mylę to zaczerpnięte ze Słonia:woot:?

idziesz do instruktora, który Cię uczył, mówisz mu, że jesteś tępa dzida i tatuś Cie zajebie jak nie zdasz, a on już załatwi sprawę :rock: oczywiście ja Ci tego nie mówiłem, cen nie znam, a wiem takie rzeczy od kolegów, bo sam zdałem za pierwszym razem :brawo:obie kategorie:brawo:
dylaracomesback
dylaracomesback
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się nie mylę to zaczerpnięte ze Słonia?

no coś tak mi się skojarzyło :Rotfl:
jagodajagodajagody
jagodajagodajagody
  27 czerwca 2011

Wejdź http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php i zobacz „Największego polskiego penisa”. Sam oceń czy rzeczywiście taki jest!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.