MaIina
MaIina
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam posiadam WV GOLFA IV 1,9 TDI z 1999 roku (3 drzwiowy) TYP 1J (bez elektrycznych szyb i klimy) a chciałbym sobie zamontować elektryczne szyby...
1. Czy jest to możliwe?
2. Ile może kosztować mnie taki zabieg?
3. Czy prowadnice z przedniej pary drzwi (wraz z silniczkami) z WV GOLFA IV (5 drzwiowego) będą pasowały do wersji 3 drzwiowej?
4. Czy będą mi potrzebne jakieś przewody? Czy są one może gdzieś pochowane, czy może sam muszę położyć instalację ?
5. Czy panel boczny drzwi będę musiał wymienić czy może są jakieś wstawki czy zaślepki.. w miejsce których wstawia się przycisk do podnoszenia i opuszczania szyb.
6. A może lepiej wymienić panel na taki z golfa w którym oryginalnie były zamontowane elektryczne szyby? Będzie pasował? (z wersji 5 drzwiowej raczej nie, bo mają krótsze drzwi) ale takie z wersji 3 drzwiowej.... tylko pytanie czy są takie same miejsca mocowania co panel bez elektrycznych szyb?

Myślę, że z dostaniem tych wszystkich części problemu większego nie będzie... na szrotach wiele jest takich rzeczy... z powypadkowych czy uszkodzonych aut.

Proszę o pomoc, wszelkie sugestie i podpowiedzi, materiały, wskazówki, uwagi, opinie co o tym sądzicie, itp.
Z góry wielkie DZIĘKI.

lamiluzje89
denaturat
denaturat
  23 czerwca 2011

znajac troche niemiecka technologie to z pomoca siekiery, przecinaka i puszki farby w sprayu dostosujesz owe furtki do szyb elektrycznych. czasem miejsca sa juz fabrycznie by nie produkowac dwoch rodzajow drzwi/paneli do wersj z elektryka i bez.

zawsze mozesz tez nauczyc sie krecic korbka w sposob dyskretny i dostatecznie szybko by z zewnatrz wygladalo ze masz elektryke

whitestok
whitestok
  23 czerwca 2011
denaturat
denaturat: zawsze mozesz tez nauczyc sie krecic korbka w sposob dyskretny i dostatecznie szybko by z zewnatrz wygladalo ze masz elektryke

hahaha :D Lubię to! :D
dawidusw202
dawidusw202
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: WV GOLF IV (Elektryczne Szyby)

kurde juz myślałem ze na tym świecie istnieje jakiś golf z elektrycznymi szybami a tu sie okazało ze ten tez nie ma i trzeba samemu zakładać :D
luk0712
luk0712
  24 czerwca 2011
denaturat
denaturat:

:lol:

doobre
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.