wasabiii91
wasabiii91
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

siema
zamiezam w najbliszym czase kupic sobie e34 z dislem i ciekawi mnie czy da sie podkrecic ten silnik zeby moc przekroczyla 200km/
myslalem nad wydajniejsza turbina i czipem i mysle ze moc moze nawet siegnac 250km jesli w ogóle tak mozna
zapytacie po co taka moc?obecnie jezdze e36 323i 170km a ta piateczka oryginalnie ma tylko 143km :)

dylsoon
dylsoon
  3 maja 2011

z drugiej strony porażką jest to że nie umie się czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem że toyota to TANI plastik, po trzecie jeździć samochodem z przebiegiem 400 tyś... tak bardzo przegrać:and:
(nie mówiąc o starych mercedesach bo one na takim przebiegu to się może dopiero dotarły :mrgreen:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jezeli porownujesz avensis, ktory jest segmentu D, a przykladowo e39, ktore jest segmentu E, to sory. Jestes glupi ;] Porownujesz zupelnie inne klasy.

no a przykładowo Ty stwarzasz jakieś porównania i "wkładasz mi w usta" nie moje słowa, kto tu jest głupi
luk0712
luk0712
  3 maja 2011

i znowu temat
"a które auto ze szrotów kupić"

kazdy ma inny gust i nieprzemówisz niektóry i tyle :P

ja tam fanatyk starych volvo i choc kanciaste i wyglądały jak meble prl'u
ale jakbym mógł kupić nówka model z tamtych lat
to juz bym w kolejce stał :P

Damnavi
Damnavi
  3 maja 2011
dylsoon
dylsoon: w sumie to sram na Twoją opinie bo gówno mnie obchodzi nie wiem po co wogle zabierasz głos w tej dyskusji skoro nikt o Tobie tu nie wspominał

To jest forum dyskusyjne, a na forum kazdy moze sie wypowiedziec ;)
Przeczytaj moze pierw definicje"forum", bo widocznie nawet nie wiesz na co wchodzisz ;)

dylsoon
dylsoon: nigdzie nie napisałem że toyota to TANI plastik

dylsoon
dylsoon: tylko plastikową toyote, wiemy wiemy

:zonk:

dylsoon
dylsoon: samochodem z przebiegiem 400 tyś... tak bardzo przegrać

A no tak. Zapomnialem, ze w Polsce 90% sprzedawanych samochodow ma przebieg 140 tys. Szafa cofana 2x, ale wazne, ze ma 140 tys najechane ;) Na jedne kolo...
dylsoon
dylsoon
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest forum dyskusyjne, a na forum kazdy moze sie wypowiedziec ;) Przeczytaj moze pierw definicje"forum", bo widocznie nawet nie wiesz na co wchodzisz ;)

nie będziesz mi rozkazywał

Konto usunięte
Konto usunięte:

tani?

Konto usunięte
Konto usunięte: A no tak. Zapomnialem, ze w Polsce 90% sprzedawanych samochodow ma przebieg 140 tys. Szafa cofana 2x, ale wazne, ze ma 140 tys najechane ;) Na jedne kolo...

co mnie to obchodzi :lol2:
Damnavi
Damnavi
  3 maja 2011
dylsoon
dylsoon: nie będziesz mi rozkazywał

Widzisz gdzies wykrzyknik? :zonk:

dylsoon
dylsoon: co mnie to obchodzi

Jak Cie nie obchodzi, to mozesz wyjsc. Nikt nie karze Ci tu siedziec i czytac.

Faktycznie, dzieciak ulicy.


Dobra, koniec pieprzenia o niczym. Trzymajmy sie tematu ;)
dylsoon
dylsoon
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz gdzies wykrzyknik?

do rozkazywania nie potrzeba wykrzykników

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Cie nie obchodzi, to mozesz wyjsc. Nikt nie karze Ci tu siedziec i czytac.

to Ty się do mnie przykleiłeś
wasabiii91
wasabiii91
  3 maja 2011

z tego co czytam to same negatywy
wiem i zdaje sobe sprawe z tego ze z wieksza moca bede musial zapewne zmienic skrzynie sprzeglo i lepsze chlodzenie i pewnie pare innych mniej lub bardziej waznych rzeczy
a spalanie? mam to w pompce :) jeszcze nigdzie nie slyszalem aby ktos sie podjol tagiego wyzwania i podkrecil leciwego disla z e34

wasabiii91
wasabiii91
  3 maja 2011

no i znowu zrobila sie klotnia ktora marka lepsza jak na kazdym forum ale powiem krotko kazda marka dobra pod swoim wzgledem
padla tam wypowiedz ze mam kupic bene+gaz nie kupie bo znam kogos kto bedzie sprzedawal mi rope po 3zl "niewmiem skad nie wnikam"
po drugie kocham naped na tyl i nikt tego nie zaprzeczy
a po trzecie fajnie jest miec jedyna taka bm'ek w polsce

whitestok
whitestok
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: avensis bieda corolla bieda sorry

pfff :D o camry i o crown tez pewnie powiesz ze bieda :D

dylsoon
dylsoon: w sumie to

w sumie to kolega Ci ładnie odpowiedział co i jak :)

dylsoon
dylsoon: tani?

napisałeś, że japońce są plastikowe, że toyota jest plastikowa, już nie wnikam, czy tani plastik czy drogi...ważne, że w niemieckich autach też jest max plastiku :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A no tak. Zapomnialem, ze w Polsce 90% sprzedawanych samochodow ma przebieg 140 tys. Szafa cofana 2x, ale wazne, ze ma 140 tys najechane ;) Na jedne kolo...

z tym się zgodzę

dylsoon
dylsoon: nie będziesz mi rozkazywał

widzę, że już brakło Ci argumentów :)

dylsoon
dylsoon: co mnie to obchodzi

to po cholerę wytykałeś przebieg? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mam kupic bene+gaz nie kupie bo znam kogos kto bedzie sprzedawal mi rope po 3zl "niewmiem skad nie wnikam"

diesel nie da Ci tej frajdy z jazdy co benzyniak...

Konto usunięte
Konto usunięte: po drugie kocham naped na tyl i nikt tego nie zaprzeczy

jest masa aut benzynowych z tylnym napędem i nikt nie zaprzeczy

Konto usunięte
Konto usunięte: a po trzecie fajnie jest miec jedyna taka bm'ek w polsce

zwłaszcza, że bardzo dużo takich w polsce lata :D Co z Tobą? ślepy jesteś i nie widzisz ich na drogach? :D
MuyBueno
MuyBueno
  4 maja 2011

Ludu,powiedzmy sobie szczerze...........Niemcy mają parę fajnych modeli ale jeśli chodzi o frajdę to nie są w stanie przebić Japończyków ...

JDM as Fuck ?

Compte
Compte
  4 maja 2011

Dyskusja fajna, tylko powiedzcie mi skąd przy trójce wzięła się

Konto usunięte
Konto usunięte: a ta piateczka oryginalnie ma tylko 143km


Tak poza tym, jeśli ktoś chce silne auto i chce się pokręcić, bierze benzynę.
Nie gadajcie mi tu o starcie ze świateł i zimnych łokciach, bo każdy zorientowany wie jak jest.

Autor tematu chce kręcić e34. Stare auto, do tego nie wiadomo z jaką przeszłością, w sensie nie wiadomo kto i jak nim jeździł. Jeśli było katowane solidnie, a nie ukrywajmy, że w Polsce ciężko znaleźć bmkę, która nie była katowana.

Jeżeli ktoś chce kupić bmw, żeby poszaleć to nic innego jak tylko benzynka od 2.5 ze szperą.

Kiedyś mnie jarały bmki, wyrosłem z tego.
Jeżdżę podrasowanym japończykiem, spalanie mniejsze, waga mniejsza, prędkość większa i silnik nie pada po długiej jeździe na wysokich obrotach.
whitestok
whitestok
  4 maja 2011
Compte
Compte: Kiedyś mnie jarały bmki, wyrosłem z tego. Jeżdżę podrasowanym japończykiem, spalanie mniejsze, waga mniejsza, prędkość większa i silnik nie pada po długiej jeździe na wysokich obrotach.

pochwal się co za japończyka masz?
Compte
Compte
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pochwal się co za japończyka masz?

Myślę, że to mało istotne.
Nie odnosi się to również do tematu.
whitestok
whitestok
  4 maja 2011
Compte
Compte: Myślę, że to mało istotne. Nie odnosi się to również do tematu.

no jak chcesz, zapytałem z czystej ciekawości...
wasabiii91
wasabiii91
  4 maja 2011

whitestok nie wiem czy dobrze przeczytales ale mi nie chodzilo oto ze jedyna w polsce taka 5 z podrasowanym dilsem:)
a po za ty wszyscy ulepszaja benzyniaki czemu zatem nie ulepszyc ropniaka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.