TruLuv
TruLuv
  13 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Jak tu zrobić jakieś radio? Oryginalne zostało wywalone, wstawiony został monitor. Za monitorem jest kostka, można by ją przedłużyć i puścić gdzieś obok monitorka, nie widzę jednak kabla od anteny.

Są jakieś mini radia pod kostke samochodową, z własną anteną? Tak żeby je np. wrzucić gdzieś do schowka? Co tu można wykminić tak, żeby monitor został tam gdzie jest?

KORARM
KORARM
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/wewnetrzna-antena-samochodowa-fm-ze-wzmacniaczem-i1558418674.html a taka antena będzie dobrze działała?

Tego nie wiem ale przecież w każdej k12 jest antena seryjnie montowana, chyba, że ktoś już pokusił się na bat anteny który jest na środku?

Konto usunięte
Konto usunięte: a) nie wiem jak się do tej anteny dostanę

Bardzo prosto się demontuje tam elementy. najwyżej poproś kogoś doświadczonego o pomoc jak nie chcesz nic zepsuć.

Konto usunięte
Konto usunięte: b) gdzie to radio położę/schowam/umieszczę.

tak jak mówiłeś wpierdzielić do schowka i pasuje.
albo jeszcze pomiędzy fotelem a tunelem środkowym?

Konto usunięte
Konto usunięte: A kostka jest iso. Adapter to już będzie zależało jakie radio chyba, nie?

Tak ale takiej długiej nie dostaniesz, każda będzie miała max 30 cm a Ty zależnie gdzie to radio będziesz chciał mieć to może kilka metrów będziesz potrzebował..
A tak i tak musisz mieć kostkę isso z pinami męskimi.
Jak porządnej firmy radio kupisz to powinna być w zestawie taka, ale jak w używce jak mówisz to może już nie być...
Swoją drogą to też można kupić radio lepsze bo w razie czego odpinasz kostkę i zabierasz je z służbowego auta.
REDEVIL25
REDEVIL25
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie lepiej było kupic radjo z dvd navi tv itp ???
ja odkupiłem od kumpla takie zepsute :) z 7" wyswietlaczem wysuwane :) naprawiłem i działa zajebiaszczo :) marka to RINO nieznalazłem nic o nim :) w necie :) ma mocy wyjsciowej 4x 80W i naprawde tyle ma :) sprawdzalismy z funflem :) otwarza płyty dvd :) filmy itp jak leci :) ma tv radjo mp3 i nawet av tryb zakupiłem kamere zamontowałem i mam kamere ddo ccofania :D
:)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lepiej było kupic radjo z dvd navi tv itp ???

do nauki jazdy? :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.