Jaras19883
Jaras19883
  2 kwietnia 2011 (pierwszy post)

mam takie pytanie czy sie oplaca jeszcze przerabiac?? w jakich samochodach nie trzeba rozcinac sciany grodziowej itd... mam na oku volvo s80 i nie wiem czy sie za to zabierac... moze ktos już mial do czynienia z przekladka anglika i mi cos przyblizy w tym temacie

luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak z innej beczki
po ile tak skyline stoją (wiem ebay jest) ale zapytać sie chce czysto oreintacyjnie

aa co do przekładki
nowe mondeo podobno przyjemne i wgl
tyle ze szyba i przegroda do wyciągania
dawidusw202
dawidusw202
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe :) byla przez jakiś czas księżniczka z avataru...ale później pochrzaniło się z robotą i musiałem sprzedać :D

e ale na starość będziesz miał co wnukom opowiadać ze miałeś legendarny samochód :D
whitestok
whitestok
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: e ale na starość będziesz miał co wnukom opowiadać ze miałeś legendarny samochód :D

eee tam nie ma co opowiadać :)
...teraz jak bym miał kupować jakiś japoński performance car dostępny w europie to pewnie rozglądał bym się za Imprezą WRX 2003-2005 rocznik :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tak z innej beczki po ile tak skyline stoją (wiem ebay jest) ale zapytać sie chce czysto oreintacyjnie

zależy o jakiego skyline Ci chodzi :D trochę ich jest...R32, R33, R34...coupe, sedany :)
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

na dobry start wystarczy r33 z turbinką
buda mało wazna
whitestok
whitestok
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na dobry start wystarczy r33 z turbinką buda mało wazna

hmmm a R33 przed liftem czy po? :D jeśli chodzi o budę to R33 brzydko wygląda w sedanie, więc polecam coupe :)
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011

po lift mi jakoś bardziej przypadł by
acz wiesz i tym przedliftem bym sie tak samo cieszył :P

no dobra r33 coupe :D

whitestok
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011

aa teraz mam pytanie troche z innej beczki
czy szło by go na mnie zarejestrowac choc niepojawił bym sie w anglii nawet (tzn na jeden dzien po odbiur auta i wracać nim na kółkach do domciu ? )

whitestok
whitestok
  9 kwietnia 2011

tego to niestety nie wiem, nie ściągałem auta z UK nigdy...ale może ktoś tutaj będzie wiedział cokolwiek...

luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011

tzn mnie chodzi o to zeby auto było w uk zarejestrowane ale na mnie
choc mieszkam niestety w pl

whitestok
whitestok
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wiec chcesz jezdzic w polsce na brytyjskich blachach? :D
luk0712
luk0712
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

czytasz w moich myslach :D
whitestok
whitestok
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytasz w moich myslach :D

tak to się nie da raczej :D ale w polskim prawie jeszcze rok temu była luka, która umożliwiała rejestrowanie w polsce Skyline'ów takie jakie są ale niektóre powiaty się po prostu do tego nie stosowały. Ograniczenie rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie dotyczyło tylko aut, które były produkowane w wersjach z kierownicą po lewej stronie, nie było wzmianki o autach, które w wersji europejskiej (kierownica z lewej) produkowane nie były :D więc np. Skyline, MaClaren F1 i wiele innych aut się powinno kwalifikować i nie powinno być problemu oficjalnie :) nie wiem jak jest teraz...może już coś zmienili...
luk0712
luk0712
  11 kwietnia 2011

ale ja go chce na siebie w anglii zarejestrowac nie w polsce

whitestok
whitestok
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja go chce na siebie w anglii zarejestrowac nie w polsce

hehe nie chcesz :D wierz mi :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.