seanbdg
seanbdg
  26 marca 2011 (pierwszy post)

witam wszystkich, mam problem bo popsuł mi się głośnik, tak więc, może ktoś może gdzie w Bydgoszczy mogę dostać zestaw naprawczy do głośników ? z góry dzięki za odpowiedzi ;)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 marca 2011

pierwsze słysze :szok:

J023
J023
  27 marca 2011

seanbdg takich rzeczy się już nie robi :]

whitestok
whitestok
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

robi się nadal :) ale czy warto?
seanbdg
seanbdg
  27 marca 2011

ja uważam że warto, ponieważ za zestaw naprawczy zapłacę z najgorszym wypadku z przesyłką 20 zł, a na nowy głośnik wydać około 200 zł to mi się nie widzi :(

KORARM
KORARM
  27 marca 2011

ja kiedyś sam nawinąłem cewkę na kawałek papieru, ale poskładać taki głośnik prosto to już nie jest taką prostą operacją.
Zabawa dla takiego co ojca i matke zabił...

REDEVIL25
REDEVIL25
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

szkoda ze nie z Krajkowa jestes tam na giełdzie elektronicznej sobota i niedziela jest tam goscc od tych spraw naprawia głosniki :)
REDEVIL25
REDEVIL25
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krajkowa

Krakowa :)
whitestok
whitestok
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uważam że warto, ponieważ za zestaw naprawczy zapłacę z najgorszym wypadku z przesyłką 20 zł, a na nowy głośnik wydać około 200 zł to mi się nie widzi :(

w takim razie poszukaj kogoś kto fachowo Ci to zrobi...sam możesz jedynie zje*ać bardziej niż już jest...
damianPPC
damianPPC
  28 marca 2011

kolego to nie te czasy zeby naprawiac glosniki;p
no chyba ze dysponujesz subem Mtx Jack Hammer to owszem koszta sa spore :mrgreen:

tylko ze tego glosnika to nie spalisz nawet zderzaczem hadronów hehe

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.